Evcil hayvanlar, hayvanseverler ve çocuklar Atakum'da buluşuyor

Samsun Pet & Kid Fest 2022 Karadeniz 2. Evcil Hayvan ve Çocuk Festivali, 23-26 Haziran 2022 tarihleri arasında Samsun Atakum Türkiş'de bulunan Kent Meydanı'nda gerçekleşecek.

Samsun 13.06.2022, 21:03
Evcil hayvanlar, hayvanseverler ve çocuklar Atakum'da buluşuyor

Evcil hayvanlar, hayvanseverler ve çocuklar Haziran’da Atakum'da buluşuyor. Samsun Pet & Kid Fest 2022 Karadeniz 2. Evcil Hayvan ve Çocuk Festivali, 23-26 Haziran 2022 tarihleri arasında Samsun Atakum Türkiş'de Kent Meydanı'nda gerçekleşiyor.

Karadeniz'in ilgili alanda en kapsamlı ve profesyonel tek festivali gün boyu müzik, çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz atölyeler, evcil hayvan ve çocuk oyun alanları, yarışmalar, sahne etkinlikleri, söyleşi ve diğer etkinliklerle devam edecek.

SOKAK HAYVANLARINA BAĞIŞ
Hayvanseverler Grubu Başkanı Yasin Karaahmet yaptığı açıklamada. ''Festival; bebek ve çocukları, evcil hayvanları, hayvanseverleri ve hayvan sahiplerini, ebeveynleri ve yetişkinleri, evcil hayvan sahibi olmaya hazırlanan kişileri bir araya getirecek. Çocuk & Pet ürün ve hizmetleri üreten global, ulusal markalar ve yerel işletmeler stantlarında ziyaretçilerle buluşacak. Bakıma ve ilgiye muhtaç sokak hayvanları için; festival alanında kurulacak mama kumbarasında sponsor markaların ve hayvanseverlerin mama bağışları biriktirelecek ve festivale katılan , sokak hayvanları için düzenli besleme yapan sivil toplum kuruluşları aracılığıyla mama yardımı olarak bağışlanacaktır'' dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)