Fatih Keleş, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Samsun’un sevilen sanayi esnaflarından Fatih Keleş, 10 Ocak’ta düzenlenecek olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerine aday olduğunu açıkladı.

Samsun 03.01.2022, 13:49
Fatih Keleş, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Fatih Keleş, 10 Ocak’ta düzenlenecek olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerine aday olduğunu açıkladı. Keleş: “Şimdi değişim zamanı. Güçlü bir yönetimle başkanlığa adayım” dedi.

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Fatih Keleş, “10 Ocak’ta gerçekleştireceğimiz seçim öncesi, sanayi esnafımızın büyük desteği ile adaylığımı açıklıyorum. Şimdi yönetimde değişim zamanı” şeklinde konuştu.

BAYRAĞI TESLİM ALACAĞIZ 

Fatih Keleş, 10 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlık seçiminde, güçlü bir yönetim ile birlikte adaylığını açıklayarak şunları söyledi: 

“Esnafımızın, başkanlığım konusundaki ortak fikri ve desteği sonucunda, aday olmaya karar verdik. Madeni Sanatkarlar Odası gibi esnaf yapılarında, değişim önemlidir. Değişim, beraberinde yeni bir heyecanı ve kapsamı projeleri getirir. Seçimleri bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Ben de güçlü bir yönetim listesi ile bu yarışta bayrağı teslim almaya ve odamızın daha güçlü ve daha verimli olmasını sağlamaya hazırım” 

KELEŞ: DEV PROJELERLE GELİYORUZ

Sanayi esnafının sesi olmaya kararlı olduğuna dikkat çeken Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Keleş, birbirinden önemli projeleri hayata geçirmek için bu yola çıktığını belirtti. Keleş; “Odamızı teknoloji ile buluşturarak ‘Mobil Maden Odası’ uygulamasını başlatacağız. Üniversite öğrencisi olan sanayi esnafı çocukları için bir eğitim destek paketi oluşturacağız. Çıraklar için yemekhane projesini hızla hayata geçireceğiz. Meslek edindirme kursları ile sanayiye yeni ara elemanlar kazandıracağız. Herkese, sanayi esnafının gücünü ve odanın etkinliğini göstereceğiz. Tüm esnafımızın seçime katılmasını ve bize destek vererek, değişime katkı sağlamasını istiyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)