Fevzi Çakmak Mahallesine Doğalgaz Müjdesi

Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri yıllardır hasretini çektiği doğalgaza kavuşuyor. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın girişimleri sonucu mahalle sakinleri doğalgaza kavuşuyor.

Samsun 14.04.2021, 22:19 15.04.2021, 00:06
Fevzi Çakmak Mahallesine Doğalgaz Müjdesi

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan 5 sokağını doğal gaz sorunun çözerek mahalle sakinlerinin hayır dualarını alan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 61 mahallenin sorunlarının yerinde tespit etmek amacıyla sorunları yerinde inceledi.

Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Çağlar Işık ile birlikte sorunları yerindeincalayan Demirtaş, 15 yıldır imar sorunu yüzünde doğal gaz alamayan; Koca Ragıp Paşa sokak, Şair Süleyman Nafız sokak, Gazi Umar Paşa sokak ve Bileyci sokak yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Demirtaş’ı gören mahalle sakinleri yıllardır süren doğal gaz sorunun çözüm olması sebebiyle teşekkür dileklerini ilettiler.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Nerede sıkıntı varsa, ihtiyaç varsa, oraya ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Çok şükür sistemimizi kısa sürede kurduk. İhtiyaç olan tüm bölgelerimizin sıkıntılarını tek tek çözmeye devam ediyoruz.Fevzi Çakmak Mahallemizde de doğalgaz sorunu yüzünden vatandaşlarımızın mağdur olduklarını Samgaz yetkililerine ilettik. Sağ olsunlar onlar da bizim bu talebimiz üzerine 5 sokağımızda imar sorunu yüzünden kanayan yara haline gelen bu doğalgaz sorununa doğalgaz hattı çekmeye karar verdiler ve hemen çalışma başlattılar. Bundan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Doğalgazın, Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

“Başkanımıza güveniyoruz”

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yaşanan doğalgaz sorununu her platformda dile getirerek çözüm yollarını araya ve sorunu çözüme kavuşturan  Mahalle Muhtarı Çağlar Işık, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)