Gamze Seven’e duygulandıran hediye

Nuri Seven, hayatını kaybeden eşi Gamze Seven’in kabrine, Samsunspor’un ‘Kadına şiddete’ karşı çıkardığı mor forma ile gitti.

Samsun 28.11.2021, 23:14
Gamze Seven’e duygulandıran hediye

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, yaklaşık 55 gün önce hayatını kaybeden eşi Gamze Seven’in kabrine, Samsunspor’un ‘Kadına şiddete’ karşı çıkardığı mor forma ile gitti. Seven, eşinin adının yazılı olduğu formayı kabrine bıraktı. 

Korona virüse karşı verdiği mücadeleyi kaybeden Gamze Seven'i kabrine giderek ziyaret eden Başkan Nuri Seven duygulu anlar yaşattı. Henüz 31 yaşında hayata gözlerini kapatan Gamze Seven tüm Samsun’u yas boğmuştu. Dualarla anılan ve unutulmayan Gamze Seven’e, Nuri Seven herkesi duygulandıran bir hediye götürdü. Seven, Samsunspor’un üzerinde 15 farklı dilde ‘Kadına şiddete hayır’ yazılı olarak ürettiği mor formayı eşinin kabrine bıraktı.

Kendisi de benim gibi koyu bir Samsunspor taraftarıydı

Fanatik Samsunspor taraftarı olan eşi Gamze Seven’in kabrine formayı bırakan Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Eşim Gamze’ye Allah rahmet diliyorum. Kendisi de benim gibi koyu bir Samsunspor taraftarıydı. Mor formayı çok istiyordu. Fakat hastalık sürecinde fırsatımız olmamıştı. Pandemi sürecinden önce Samsunspor’un iç sahadaki hiçbir maçını kaçırmazdık. Çocuklarımızla birlikte stada giderek takımımıza destek veriyorduk. Artık o aramızda yok. Ben çocuklarımla birlikte onun hatırasını yaşatmak için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: GARABEY
Yorumlar (0)