Alexa

Gümüşhaneli Başkanlardan Necattin Demirtaş'a Ziyaret

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gümüşhane ili Şiran ve Yeşilbük ilçe Belediye Başkanlarını kısa süre önce hizmete başlayan yeni hizmet binasında ağırladı.

Gümüşhaneli Başkanlardan Necattin Demirtaş'a Ziyaret

Gümüşhane ili Şiran ve Yeşilbük ilçe Belediye Başkanlarını İlkadım Belediyesi yeni hizmet binasında ağırlayan Başkan Demirtaş, Bir birine bağlı birimlerin farklı yerleşkelerde hizmet vermek zorunda olmasından kaynaklanan problemleri yeni hizmet binasında aynı çatı altında topladıklarını belirtti.

Gümüşhane ili Şiran ilçe Belediye Başkanı Mutlu Özel ve Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan İlkadım yeni hizmet binasını ziyaret ederek "hayırlı olsun" temennisinde bulundular.

İlkadım ilçesinde hizmete açılan yeni hizmet binasında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret eden misafir Başkanlar ziyaretlerinde. yerel yönetimlerle ilgili sohbet ettiler.

Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel, burada yaptığı konuşmada ziyaret sebeplerini açıklayarak; ziyaretlerinin sebeplerini hem kenti gezmek hem de fikir alış verişini hizmete dönüştürmek adına bir ilk adım olduğunun altını çizdi. Özel, “Bu vesile ile 31 Mart yerel seçimlerinde halkın teveccühünü alarak yeniden Başkan seçilen İlkadım Belediye Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretimizi yeni hizmet binasında ziyaret ederek görevinde başarı dileklerimiz ilettik'' dedi.

HIZLI SÜRATLİ HİZMETİ HALKIMIZA SUNDUK

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,"Belediyenin hizmetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Yeni hizmet binasında vatandaşlara daha hızlı ve süratli hizmetler sunduklarını Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel'e anlatan Başkan Demirtaş, ''Gazi ve İlkadım olmak üzere bir birine bağlı birimlerin farklı yerleşkelerde hizmet vermek zorunda olmasından kaynaklanan problemleri yeni hizmet binamızda birimlerimizi aynı çatı altında toplayarak ortadan kaldırdık. Bütün birimlerin burada olması hem vatandaşlarımız için hem de bizim için ciddi avantajları peşinden getirdi. Vatandaşlarımız buraya çok rahat ulaşabiliyorlar, işlemler daha hızlı ve süratle yapılıyor. Yeni hizmet binamızın bir kez daha İlkadım'a hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ziyarette Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel ve Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan'a, Samsun İş adamlarından Doğan Grup adına Mustafa Doğan,Vanti Otel işletmecisi Suat Soydemir, Sinan Kara, İlkadım eski Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kaya eşlik etti.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE