İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı, Başkan Demir'i Ziyaret Etti

Samsun İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı, Canik İlçe Başkanı İsmail Gül ve yönetimi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti.

Samsun 10.02.2021, 11:02 10.02.2021, 11:18
İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı, Başkan Demir'i Ziyaret Etti

Samsun'da teşkilatlanma çalışmaları ve ziyaretlerine devam eden İlk Parti teşkilatı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa DEMİR'i ziyaret etti.

Samsun İlk Parti İl Başkanı Gökhan CIGALI, Canik İlçe Başkanı İsmail Gül ve yönetimi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret ederek ve görüş alışverişinde bulundu.

İlk parti Samsun İl Başkanı Gökhan CIGALI ziyarette yaptığı konuşmada, 'Siyaset Allah rızası için, millet sevdası için yapılacak bir iştir.Vatanımıza, bayrağımıza, güzelliklerimize ve geçmişimize sahip çıkmak, geleceğimizi de inşa etmemiz gerekiyor. Bu yükün altına girme konusunda gösterdiğiniz özveriden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Millet için, vatan için, bayrak için, çocuklarımızın geleceği için fedakarlık yapmayı göze almışsınız. Bunun ucunda ne rütbe var, ne mal var. Bu işlerde rütbe ve mal olmaz fedakarlık olur ama sonuçta millete hizmet etmek vardır' dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise şöyle konuştu , "Gökhan Cıgalı'ya ve yönetimine yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum,İnşallah güzelliklere, başarılara hep birlikte ulaşalım" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)