Alexa

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, Önemli Duyurularda Bulundu

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadımlı vatandaşlara önemli duyurularda bulunarak, vatandaşların memnuniyetinin birinci öncelikleri olduğunu kaydetti.

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, Önemli Duyurularda Bulundu

KAPSAM HABER - Belediye hizmetlerinin yerinde hızlı, isabetli, etkili ve verimli bir şekilde yapılması için teknolojik gelişmeler den faydalanarak kurulan Çözüm Merkezi sayesinde vatandaşların tüm istek, talep, öneri ve şikayetlerini bizlere ulaştırabileceklerini belirten Başkan Demirtaş, İlkadımlı vatandaşların daima hizmetinde olduklarını ifade etti.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Belediyesi "ÇÖZÜM MERKEZİ" ile ilgili yaptığı hatırlatmada teknolojik gelişmeleri dikkate alarak vatandaşa kolaylıklar sunduklarını dile getirerek önemli açıklamalarda bulundu.

HİZMET BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Çözüm merkezine ulaşan tüm dilek, öneri ve şikayetleri ivedi bir şekilde sonuçlandırıldığını söyleyen Başkan Demirtaş,"Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizlerin birinci önceliği. Belediye hizmetlerinin yerinde hızlı, isabetli, etkili ve verimli bir şekilde yapılması için teknolojik gelişmeleri de entegre ettiğimiz 'Çözüm Merkezi' ile telefon, yüz yüze, e-mail, sosyal medya veya whatsapp aracılığıyla gelen dilek, öneri ve şikayetler ilgili yerlere iletildikten sonra, işin rahat bir şekilde takip edilebilmesi için vatandaşlarımız ister ilkadim.bel.tr adresinden ,444 55 01& 444 19 19 çözüm merkezi hattımızı veya 0505 178 55 01 numaralı whatsapp numaramızdan bizlere ulaştırabilir veya sonuçlarını takip edebilirler ''dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 01:00
YORUM EKLE

banner325