İlkadım Belediyesi Kara Delikten Çıktı

İlkadım Belediyesinde uzun zamandır ödeme noktasında sıkıntılar yaşanıyordu. Bugün İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, gerçekleştirilen 2020 Mart ayı müdürler toplantısında müjde verdi.

Samsun 07.03.2020, 17:57 07.03.2020, 19:09
İlkadım Belediyesi Kara Delikten Çıktı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş başkanlığında 2020 Mart ayı müdürler toplantısı gerçekleştirildi. İlkadım Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen Müdürler toplantısında geride kalan bir yılı değerlendiren Başkan Demirtaş, kötü mali tabloyu geride bıraktıklarını açıklayarak müjde verdi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından her ay, İlkadım Belediyesi başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirilen istişare toplantısına İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları Şerif Mırık, Ramazan Bayraktar, Cemal Kulein ve Tanju Tombuloğlu ve tüm birim müdürleri eksiksiz katıldığı toplantıda, 2019 yerel seçimlerinden bu yana geçen 1 yıllık süreç değerlendirilerek, birimler arası ve vatandaş ile olan iletişimin güçlendirilmesi talimatını verdi.

Düzenlenen toplantıda, tüm birim müdürlerinden yapılan hizmetler ve hazırlanan projelerle ilgili ayrı ayrı bilgi alarak istişare yapıldı.

Kötü mali tablo geride kaldı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş burada yaptığı konuşmada, "Geçen bir yıllık süreçte tüm çalışanlarımızın ve halkımızın özverisi ile belediyemizin içerisinde bulunduğu kötü mali tabloyu geride bıraktık. Özel sektöre olan borcun çok büyük bir kısmını kısa zamanda kapatarak projelerimizi planlayacak bir aşamaya geldik. Belediyemiz birim müdürleri ve tüm çalışanlarından bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki süreçte de her zaman hizmetlerimizi bir adım öteye taşıyacak özveriyi bekliyorum. Disiplinli ve planlı bir çalışma süreci ile halkımızdan aldığımız desteği başarıya dönüştüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
23°
az bulutlu