İlkadım'da Samsunspor Heyecanı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un Samsunspor maçı öncesinde sosyal medyadan yaptığı çağrıya belediye personelinden formalı yanıt geldi.

Samsun 17.02.2017, 18:10 17.02.2017, 18:12
İlkadım'da Samsunspor Heyecanı

Samsunspor’ un Mersin İdmanyurdu ile yapacağı mücadele öncesi Başkan Tok’un sosyal medya üzerinden yaptığı maç çağrısı İlkadım Belediyesi personelinde büyük heyecan yarattı. Samsunspor’ un Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçta tribündeki yerini alacağını çektiği video ile belirten Başkan Tok, bütün belediye personeli ve Samsunlu vatandaşları destek için tribüne davet etti.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un sosyal medyada hızla yayılan çağrısına belediye personelleri Samsunspor formalarını giyerek yanıt verdiler. Samsunspor için büyük önem taşıyan müsabaka öncesi heyecanlı bekleyişe formaları ile eşlik eden belediye çalışanları; “Değerli Başkanımız Erdoğan Tok beyin çağrısı üzerine bizde Samsunspor’ a destek vermek amacıyla bu gün formalarımız giyerek vatandaşlarımıza hizmet vermek istedik. Hem kentimizin takımına destek vermiş oluyoruz hem de değerli Samsunlularla sıcak bir paylaşımda bir araya geliyoruz” şeklinde konuştular.

Belediye çalışanları tarafından gerçekleştirilen formalı destek için teşekkürlerini ileten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Samsunumuzun en önemli değerlerinden olan Samsunspor’ a destek vermek amacıyla aldığımız 1919 adet forma ve 1919 adet eşya çekiliş biletinin yanı sıra manevi olarak da destek vermek için her maçta statta yerimizi alıyoruz. Samsunspor için büyük önem arz eden Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında da desteğimizi belediye çalışanlarımız ve Samsunlu hemşerilerimizle en üst düzeye taşımayı istedik. Bu nedenle yaptığım çağrıya güzel ve içten bir cevap veren belediye çalışanlarımıza teşekkür ederim. Samsunspor kentimizin ortak değeridir ve sporun birleştirici gücü için büyük bir örnektir. Bizlerde Samsunsporlular olarak el ele desteğimizi gösteriyoruz” şeklinde konuştu.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)