İlkadım'da Sünnet Şöleni Başlıyor

İlkadım Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği Toplu Sünnet Şöleni Başkan Necattin Demirtaş talimatıyla bu yılda gerçekleşeceği belirtildi. İlkadım Belediyesi tarafından Temmuz ayında yapılması planlanan Toplu Sünnet Şöleni için kayıtlar başladı.

Samsun 26.06.2019, 12:21
İlkadım'da Sünnet Şöleni Başlıyor

İlkadım Belediyesi geleneksel hale getirdiği Toplu Sünnet Şöleni başlıyor. İlkadım'da ikamet eden ve maddi imkanı bulunmayan, 03-14 yaş arası çocuklar modern cerrahi yöntemlerle, hastane koşullarında ücretsiz olarak sünnet ettirilecek.

Temmuz ayında yapılması planlanan ‘Toplu Sünnet Şöleni' için kayıtlar 12 Temmuz'a kadar mahalle muhtarlıklarına bırakılan formu yoluyla yapılacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen şölende çocuklara sünnet kıyafetleri de hediye edilecek.

SÜPRİZ EĞLENCELER

İlkadım belediyesi tarafından organize edilecek olan Toplu Sünnet Şöleni, Sürpriz eğlenceler ve animasyon gösterileriyle dolu olacak. Sünnet şöleninde anne babalar için erkek evlatlarının ilk mürüvvetini gördüğü, mutlu oldukları günlerden biri olarak hatıralarında kalacağını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,"İlkadım'da yaşayan çocuklarımızın bu mutluluklarını paylaşmaktan buna vesile olmaktan çok büyük bir haz duyuyorum. Bu geleneğimiz inşallah bundan sonraki yıllarda da devam edecektir."dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)