Alexa

İLKADIM'DA VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İlkadım Belediyesi, emlak, çevre temizlik vergisi ilan ve reklam vergilerinin birinci taksitinin son ödeme tarihleri olan 30 ve 31 Mayıs'a kadar hafta sonları dahil veznelerini açık tutacak.

İLKADIM'DA VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

Emlak, çevre temizlik vergisi ilan ve reklam vergilerinin birinci taksitinin son ödeme tarihleri olan 30 ve 31 Mayıs'a kadar hafta sonları dahil İlkadım Belediyesi veznelerini açık tutacak .

Vatandaşlar bu uygulamayla hafta sonu tatilinde de ödeme yapabilecek. Emlak, ilan ve reklam vergi ödemelerinde yaşanan yoğunluktan dolayı ödeme yapamayan vatandaşların için İlkadım Belediyesi vatandaşın cezalı duruma düşmemesi için hafta sonu açık vezne uygulaması başlattı.Mayıs ayının son gününe kadar devam edecek olan açık vezne uygulaması ile vergi taksitlerinin tahsiline devam edileceği bildirilen açıklamada, mükellefler son ödeme tarihi konusunda uyarılarak “31 Mayıs 2019 tarihine kadar, Emlak, ÇTV ve İlan Reklam vergisi birinci taksitini ödenmesi gerekmektedir. Gününde ödenmeyen vergilere 6183 sayılı kanun gereği gecikme zammı uygulanacağı unutulmamalıdır” dendi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 15:22
YORUM EKLE

banner325