İlkadım'da, Yaklaşan Bayram Öncesi Sıkı Denetim

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü denetimlerini artırdı. İlkadım Zabıta Ekipleri Ramazan Bayramı boyunca görevinin başında olacak.

Samsun 27.05.2019, 12:18 27.05.2019, 12:37
İlkadım'da, Yaklaşan Bayram Öncesi Sıkı Denetim

İlkadım Belediyesi Zabıta ekipleri, İlkadım'da Ramazan Bayramı öncesi tatlı üretimi yapan pastanelerde gıda denetimi yaptı.

Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde, imalathanelerin ve çalışanların sağlık karneleri, sağlık raporları, işyeri temizliği, gıdaların tazeliği, üretimde kullanılan alet ve gereçlerin temizliği, beyaz önlük ve eldiven kullanımı, sineklikler gibi önem arz eden konular titizlikle incelendi. Eksikleri bulunan işyerlerine resmi tutanak hazırlanarak eksiklerini gidermeleri için süre verildi.

Bayram öncesinde yoğunluğun çok olduğu imalathanelere yönelik denetimlerin önemine değinen İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Şeref Sarı,'' Bu denetimler, sadece bayram öncesi yapılmıyor. İlkadım zabıtamız özveriyle 7 gün 24 saat kesintisiz çalışıyor. Tüm şikayetler ekiplerimizce mutlaka değerlendiriliyor. Halkımız, Alo:153 numaralı telefondan ya da internet üzerinden İlkadim.bel.tr adresinden çözüm masasına ulaşarak toplumun huzurunu kaçıran davranışları bize bildirebilir''dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P