İlkadım'da Yeni Hizmet Binasında Sona Gelindi

İlkadım ilçesinde Belediye Yeni Hizmet Binası ve Camii inşaatında sona gelindi.

Samsun 26.06.2018, 13:06 26.06.2018, 13:12
İlkadım'da Yeni Hizmet Binasında Sona Gelindi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yeni Belediye Hizmet Binası ve Camii inşaatındaki çalışmaları yerinde inceledi. Sön rötuşları yapılan belediye yeni hizmet binasının süratle tamamlanması için ‘daha hızlı çalışın’ talimatı veren Erdoğan Tok, "gün sayıyoruz" dedi.

Tok, “ 5 bin metrekarelik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, 2 katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarından oluşan Yeni Belediye Hizmet Binası ve Camii inşaatımızda vatandaşlarımızın hizmetine açılması için gün sayıyoruz. Böyle büyük bir projeyi kısa bir sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın güvenini kazanıyor, hem de İlçemizin geleceğine ışık tutacak projelerimizi bir an önce bu binamızda gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Belediye Yeni Hizmet Binası ile birlikte daha büyük projelere imzalar atacaklarını söyleyen Erdoğan Tok konuşmasını şöyle devam ettirdi: "Bunun kazananı İlkadım ve Samsun olacak. Her projemizi hayata geçirirken tek düşüncemiz, yatırımlarımızın ilçemize sağlayacağı katkı ve değeridir.  Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek mi? Bunu düşünüyoruz. Bu doğrulta yaptığımız tüm projelerimiz bizleri hiç yanıltmadı. Belediye Yeni Hizmet Binası ve Camii inşaatında vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilecek ve ilçemize şehrimize değer katacak.” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)