İLKADIM KİCK BOKS ADINI ZİRVEYE TAŞIDI

İlkadım Belediyesi Düzce'de düzenlenen Kick Boks kulüpler arası ligi şampiyonası'nda lig şampiyonu oldu.İlkadım belediyesi Kick boks kulübü 21 ilin katıldığı iller arası kulüpler şampiyonasında 9 altın madalya ile ismini zirveye taşıdı.

Samsun 14.10.2019, 14:45 23.08.2020, 02:08
İLKADIM KİCK BOKS ADINI ZİRVEYE TAŞIDI

İlkadım belediyesi Kick boks kulübü 21 ilin katıldığı iller arası kulüpler şampiyonasında 9 altın madalya ile ismini zirveye taşıdı.

Düzce düzenlenen Türkiye Kick Boks Federasyo'nun faaliyet programında yer alan Kulüpler Ligi Müsabakaları 39 kulüpten 420 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.İlkadım Belediyesi Kick Boks takımı ' 42 kg Ekrem Gürcan ''Yıldız bayanlarda'' 50 kg Aslıhan Şeker, 42 kg Zeynep Gülcan Turğul, 55 kg Elif Yağmur Akkuş, 60 Kg Hilal Alaca ,''Genç Erkek'' kategorisinde 63 kg Bilal Erdoğan, 74 kg Ertuğrul Aslan, 84 kg Ömer Faruk Tomar, Genç Bayanlarda ise 70 Kg Dilara Köseoğlu altın madalya aynı kategorilerde 6 gümüş,6 bronz madalya ile toplamda 21 madalya ile döndü.

''Şampiyonluk rüzgarını estiren sporcularımızı tebrik ediyorum''

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Bütün sporcularımıza uygun çalışma ortamları sağlamak görevimiz. Çocuklarımızın her biri birer Türk bayrağıdır.Disiplinli bir çalışmayla elde edilemeyecek başarı yok. Bu başarının gençlerimize örnek olmasını diliyorum.Şehrimiz spor ve sporcu kenti olmayı emin adımlarla sürdürecek. Türkiye’deki birçok turnuvada bizleri başarı ile temsil eden sporcularımızı, antrenörlerimizi ve yöneticilerimizi kutluyorum. Şampiyonluk rüzgârını İlkadım ilçemizde estiren her bir sporcumuzun gözlerinden öpüyorum,''dedi.

''Hedefimiz Dünya Şampiyonluğu''

Kick boks antrenörü Fatih Karagül,Sporun ve sporcunun dostu olan bizlere desteklerini esirgemeyen başta İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a ve bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ediyorum.Hedefimiz dünya şampiyonu olmak'' dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)