İLKADIM'DA YAŞAM UMUDU OLDULAR

İlkadım  Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve belediye bünyesinde hizmet veren İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yaşama umudu oluyor.

Samsun 02.06.2019, 22:26 02.06.2019, 23:00
İLKADIM'DA YAŞAM UMUDU OLDULAR

KAPSAM HABERİlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, ihtiyaç sahibi vatandaşın yaşama umudu oldu. Daha önce de ihtiyaç sahibi insanlara yapılan yardımlar ile köprü vazifesi gören İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve belediye bünyesinde hizmet veren İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi hayırseverlere hizmette sınır tanımıyor.

Hastane Mahallesi'nde ikamet eden N.A adlı koltuk değnekleri ile yaşama tutunan ihtiyaç sahibi vatandaşa fonksiyonlu akülü engelli aracını teslim eden İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, Araçların temini ve dağıtımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

"ONLARIN YÜZÜ GÜLDÜKÇE BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLÜYOR"

En büyük ödüllerinin onların mutluluğu olduğunu belirten İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır, "onların yüzü güldükçe bizim yüzümüz gülüyor. Belediye olarak başlattığımız çalışma ile ilçemizde hayırsever vatandaşlardan aldığımız araçları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar tamamlandığı zaman engeli nedeniyle yürüyemeyen vatandaşlarımızın bir nebze olsun sorununu çözmüş olacağız" diye konuştu.

BAYAN DEMİRTAŞ EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, ''Hayırseverimizin bağışı olan akülü aracı ihtiyaç sahibine ulaştırmanın mutluluğu ve sevinci var yüreğimizde. Ancak çeşitli nedenlerle hayatına engelli olarak devam etmek durumda kalan arkadaşlarımızın bu araç ve gereçlerle günlük yaşamlarının daha kolaylaşacağına inanıyorum. Bu araçların temini ve dağıtımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

ihtiyaç sahibi N.A, “Beni tekrar hayata bağladığınız için Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P