Alexa

İlkadım'da Yaz Temizliği

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde çöp toplama, yıkama işlerinin yanı sıra eskiyen çöp toplama sistemi içerisinde kullanılan çöp konteynerlerinin tamir ve bakımını da yaparak vatandaşın memnuniyetini kazanıyor.

İlkadım'da Yaz Temizliği

Yaz ayının gelmesiyle birlikte temizlik daha önemli hale geldi. İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde başlattığı çalışmalarla İlkadım'da çöp toplama, yıkama işlerinin yanı sıra eskiyen çöp toplama sistemi içerisinde kullanılan çöp konteynerlerini tamir bakımı ile ilçeye hizmet veriyor.

İlkadım ilçe genelinde bulunan mahallelerin tamamına önceden hazırlanan program doğrultusunda hizmet götüren İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri daha sağlıklı ve daha temiz ortam sağlamak için çalışıyor. Daha güzel yaşanabilir bir ilkadım için ilçe halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu ve temizlik konusunda titiz olduklarını belirten İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan, ''Temizlik ekiplerimiz sadece çöp toplama ve süpürme işlemi yapmıyor ilçe genelinde farklı hizmetler ile belirlenen program dahilinde  gece gündüz çalışıyor'' dedi.

BELEDİYE KAYNAKLARINI  EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANIYORUZ.

İlkadım ilçesinde yaptıkları temizlik hizmetlerini anlatan Recep Aslan, ''Temizlik çalışanları ilçemizdeki cadde ve sokakların süpürülmesi, boş arsaların temizliğinin yanı sıra ilçedeki inşaat sektörünün canlılığı ve diğer kurumların yapmış olduğu çalışmalara bağlı olarak özellikle yaz aylarındaki sıcak havaların etkisi ile oluşan tozlanma sebebiyle sulama ve yıkama çalışmaları yapılıyor. Gerek bölge denetimi gerekse vatandaşlarımız tarafından gelen talepler doğrultusunda rutin olarak çöp toplama sisteminde oluşacak aksaklıkların ve kötü görüntülerinde önüne geçtiklerini sözlerine ekleyen Aslan, Halkın kullanımına açık olan çöp konteynerleri tamirattan geçirilerek yeniden kullanıma sunulmasıyla Belediye kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak önemli bir parasal kaynağın da Belediye bütçesinde kaldığını söyledi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 13:46
YORUM EKLE

banner325