Alexa

İnşaat Fuarı 5. Kez Samsun'da Kapılarını Açtı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Samsun 5.  İnşaat Fuarı kapılarını açtı. Yapılan açıklamada; Samsun İnşaat Fuarı her yıl olduğu gibi bu yılda, mühendis, mimar ve sektörde faaliyet gösteren tüm profesyonellerin buluşma adresi olacağı belirtildi.

İnşaat Fuarı 5. Kez Samsun'da Kapılarını Açtı

SAMSUN 5. İNŞAAT FUARI Fuarı bugün Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Zihni Şahin, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Süleyman Hızır,Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği Samsun İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri ve Mimarlar Odası Başkanı Sayın İshak Memişoğlu’nun katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Bu yıl 5. düzenlenen fuar, geçtiğimiz yıl sektör mensubu 35.000' e yakın kişi tarafından ziyaret edildi. Bu yıl ülke genelinde inşaat sektörü ve bu sektöre bağlı olarak faaliyet gösteren ürün ve hizmet alımı yapacak olan on binlerce ziyaretçinin, Samsun 5.İnşaat Fuarı’nı ziyaret etmesi ve Fuar kapsamında verimli ticari anlaşmalar yapması bekleniyor.

İnşaat sektöründeki yeniliklerin sergilendiği fuarda çatıdan tabana dış cepheden kapı pencereye, boya malzemelerinden yalıtıma, tesisattan inşaat makinelerine kadar çok geniş ürün çeşitliliği ile profesyonel ziyaretçilerini, bu yıl da tek çatı altında buluşturacak. Fuarı ziyaret edecek müteahhitler, mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, şehir plancıları, sektörde faaliyet gösteren özel şirketlerin yöneticileri, özel ve kamu kurumlarının satın alma yöneticileri tüm ürünleri inceleme ve proje süreçleri için önemli iş bağlantıları kurma imkânına sahip olacak.

TÜYAP’ın yurt dışı ofisleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi planlanan, farklı ülkelerden gelecek olan alım heyetleri, fuarda stant açan üretici firmalarımız ile ticari bağlantılar kurmak için Samsun 5. İnşaat Fuarı’na gelecekler.

TMMOB Mimarlar, İnşaat Mühendisleri, Makina Mühendisleri, ve Elektrik Mühendisleri de Samsun Şubeleri 5. Samsun İnşaat Fuarı'nda buluşacak. Gerçekleşecek panellerde Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkında Yönetmelik, Binalarda İsolution Akıllı Sistem Çözümleri, Yerel Yönetimler ve Enerji, Samsun ve Deprem, Yapı Denetim Sistemindeki Yenilikler, Uygulamalar, Sorunlar ve Çözümleri” gibi konularda mesleğinde yetkin panelistler tarafından, sektörle ilgili gelişmeler ile güncel sorun ve çözümleri ele alınacak. Paneller 5 Nisan ve 6 Nisan 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Fuar Tarihleri: 4 – 7 Nisan 2019

Fuar Ziyaret Saatleri: 4 – 5 – 6 Nisan 2019 / 10.00 – 19.00

7 – Nisan 2019 / 10.00 – 18.00

Servis Saatleri:

Meydan Kalkış: 11.00 – 15.00 – 17.00

Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 16.00 – 18.00

Fuara Giriş: Girişler ücretsizdir.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 17:50
YORUM EKLE