Alexa

İnternet Cemiyeti Başkanı Öksüzoğlu; Büyük Bir Aile Olduk

Samsun İnternet Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, "Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmektir'' dedi.

İnternet Cemiyeti Başkanı Öksüzoğlu; Büyük Bir Aile Olduk

Samsun internet Gazetecileri Cemiyeti üyeleri hizmete giren cemiyet binasında kahvaltıda buluştu. Samsun İnternet Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, burada yaptığı konuşmada ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmektir. Birlikte başardığımız bu birlik ve beraberlik halkasını daha da geliştirerek Samsun'a hizmet vermenin gururunu yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

"Her Ay Birlikte Olacağız"

Tadilatı tamamlanan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nin yeni binasında hizmet vermeye başladıklarını belirten Öksüzoğlu, Cemiyet Binamızda üyelerimizle birlikte kahvaltı programında bir araya geldik. Artık biz büyük bir aileyiz. Bundan sonra Allah nasip ederse her ay üyelerimizle birlikte birlikte bu tür programlarda beraber olacağız Cemiyet üyelerimizle bir araya gelerek istişarelerde bulunacağız." dedi.

"Hizmete Hazır Hale Getirdik"

Cemiyetin kuruluş sürecini ve bir dizi zorluklarını anlatan Öksüzoğlu, "Bundan 3 ay önce kurulan cemiyetimizle ilgili kuruluş aşamasýnda "Bu işi başaramaz" diyenler oldu. Kurucu yönetim kurulu olarak cemiyet binamızı tamamladık. Hizmete hazır hale getirdik. Bugün ilk kez cemiyet binamızda üyelerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.'' dedi.

"Ciddi Emek Sarfettik"

Cemiyet yapısının her geçen gün daha da kuvvetlendiğini belirten Öksüzoğlu, ''Öncelikle bugün kalabalık bir aile olduğumuzu görmek beni ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı son derece memnun etmiştir. Ciddi emek sarfedilerek kurulan bu eserde her bir arkadaşımızın önemli katkıları vardır. Hepsi birer nefer gibi çalışarak medyanın Samsun'da saygınlığının artması için çaba içinde oldular. Amacımız Samsun medyasýna ve Samsun'a hizmet etmektir'' dedi.

"Kimse bizlerden tabela cemiyeti olmamızı beklemesin"

Bundan sonra gazetecilik mesleği adına çalışmalar yapacaklarını sözlerine ekleyen Baþkan Öksüzoğlu, ''Ciddi projeler hazırlıyoruz. Yakında bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Öncelikle genel kurulumuzu bir an önce yaparak sizlerden yetki almak istiyoruz. Kimse bizlerden tabela cemiyeti olmamızı beklemesin. Üreten, şehrinde söz sahibi olan ve kendisine yakışan bir sivil toplum kuruluşu olarak katkı veren bir anlayışla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz'' diyerek sözlerini tamamladı

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 17:58
YORUM EKLE