İshak Taşçı; Anneler en değerli varlığımız

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak,“Cennetin bile ayaklarının altına serildiği annelerimizin, bu anlamlı günlerini kutluyorum” dedi.

Samsun 13.05.2018, 15:35
İshak Taşçı; Anneler en değerli varlığımız

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Başta Şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin ellerinden öpüyorum” dedi.

Annelerin baş tacı olduklarını ifade eden Taşçı, “Cenneti annelerin ayakları altına seren bir dinin mensuplarıyız. Dinimiz, annelerimize gösterilmesi gereken sevgi ve saygıyı açıkça ortaya koymaktadır. Annelerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Bizleri aylarca karnında taşıyan, hastalığımızda başımızdan bir an olsun ayrılmayan, sevincimizle mutlu olan ve kederimizle dertlenen annelerimiz baş tacımızdır” ifadelerini kullandı.

TAŞÇI: EN DEĞERLİ EMANETİMİZ ŞEHİT ANNELERİ

Tüm annelerin kıymetli olduğunu ama şehit annelerinin ayrı bir öneme sahip olduğunu vurgulayan İshak Taşçı, “En değerli emanetlerimiz olan şehit annelerimiz, tüm milletimize bırakılmış ortak emanetlerdir. Bu vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını vermiş tüm şehitlerimizin annelerinin ellerinden öpüyorum. Şehit annelerimiz unutmasınlar ki benim gibi milyonlarca evlatları var. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Omer Şeker 4 yıl önce
baskanimizi seviyoruz