İshak Taşçı; Basın mensuplarına iftar verdi

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı:   Atakum Yalı Kafede basın mensuplarına iftar verdi. Yaptığı konuşmada, 2017 yılı Atakum Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri toplama yılı, hasat yılı olacak" dedi.

Samsun 14.06.2017, 22:02 14.06.2017, 23:33
İshak Taşçı; Basın mensuplarına iftar verdi

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, basın mensuplarına verdiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada; 2017'nin yaptıkları hizmetleri toplama yılı, hasat yılı olacağını söyledi.

Başkan İshak Taşçı, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. İftardan sonra bir konuşma yapan İshak Taşçı, "Ramazan ayının güzelliklerini yaşamak için bu iftar programlarını düzenliyoruz. 3 yıldır Atakum Belediyesi olarak gerek fiziki gerekse sosyal ve kültürel olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Tabii bu hizmetlerimizi sizler vasıtasıyla halkımızla paylaşıyoruz. Geldiğimiz günden beri basın camiasına gerekli önemi veriyoruz vermeye de devam ediyoruz. Atakum Belediyesi olarak 'örnek alan' değil 'örnek olan' çalışmalar sergilemeye devam ediyoruz. Ramazan ayı içerisinde iki açılışımızı yaptık. Bu Cuma ve ayın 23'ünde bir açılışımız daha olacak. Ramazan'dan sonra da açılışlarımız devam edecek. 2017 yılı Atakum Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri toplama yılı, hasat yılı olacak" dedi. 

İftar programına ayrıca; Atakum Belediye Başkanı'nın eşi Fatma Taşçı ve basın mensupları katıldı.
 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
açık