İshak Taşçı: Her Zaman Atakumlular ile Beraberiz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yenimahalleliler ile düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Hamşahrilerinin fikirlerini önemsediklerini belirten Taşçı; "İlçemizle buluşturacağımız her proje, hemşerilerimizin talep ve önerilerine göre belirleniyor ve şekilleniyor” dedi.

Samsun 11.08.2018, 12:58 11.08.2018, 23:40
İshak Taşçı: Her Zaman Atakumlular ile Beraberiz

Yenimahalle Atakent esnafıyla, düzenlenen kahvaltı etkinliğinde buluşan Başkan Taşçı, daha da yaşanılabilir bir kentte yaşayabilmesi adına dur durak demeden çalışmaya devam ettiklerini, hayallerindeki şehir Atakum için, durmadan yollarına devam ettiklerini söyledi.

İshak Taşçı: "Ben yaptım oldu’ anlayışına yer yok”

“Hemşerilerimizin fikirlerini önemsiyoruz. İlçemizle buluşturacağımız her proje, hemşerilerimizin talep ve önerilerine göre belirleniyor ve şekilleniyor” diyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Yıldırım’ın organize ettiği kahvaltı programında, Atakumlularla her fırsatta bir araya gelerek fikir talep ve önerilerini dinlediklerini ve çalışmalarını vatandaşların isteklerine göre şekillendirdiklerini belirtti. Başkan Taşçı, “Atakum’un geleceğini planlarken hemşerilerimizin isteklerini her zaman ön planda tutuyoruz. Atakum’da ‘Ben yaptım oldu’ anlayışına yer yok” dedi.

"Her Zaman Atakumluları Dinliyoruz"

Atakum Belediyesi olarak 4 yıllık görev süresinde Atakum’a rekor düzeyde yatırımlar kazandırdıklarını kaydeden Taşçı, “Göreve geldiğimiz günden bugüne gerek ekonomik, sportif, sosyal projeler, gerekse sağlık, turizm ve ulaşım yatırımlarıyla Atakum’u yeni nesillere en güzel şekilde bırakabilmek için çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza daha da yaşanılabilir bir kent sunabilmek adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda her zaman vatandaşlarımızı dinliyor, onların isteklerine göre hareket ediyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızla sık sık bir araya gelerek yönetimde söz sahibi olmalarını sağlıyoruz."dedi.

"Atakum için, durmak yok çalışmaya devam diyoruz”

Atakum Belediyesi olarak planlama aşamasında olan birçok proje için ilk kazmayı vurmaya hazırlandıklarını ifade eden Başkan Taşçı, “İlçemizin öncelikli eksiklerini tamamlama noktasında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar hızla devam ediyor. Bugüne kadar vatandaşlarımızla buluşturduğumuz 80’i aşkın projeye ek olarak, birçok projemiz için de ilk kazmayı vurmaya hazırlanıyoruz. Atakum Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha da yaşanılabilir bir kentte yaşayabilmesi adına dur durak demeden çalışmaya devam ediyoruz. Hayalimizdeki şehir Atakum için, durmak yok çalışmaya devam diyoruz” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)