İshak Taşçı: Herşey Onlar İçin...

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İnşaat çalışmaları hızla devam eden Etüt Eğitim Merkezi projemizde sona gelindi, Etüt merkezimiz kısa bir süre sonra faaliyetlerine başlayacak” dedi.

Samsun 27.08.2017, 15:53 27.08.2017, 16:04
İshak Taşçı: Herşey Onlar İçin...

Atakum Belediye Başkanı Taşçı, “İnşaat çalışmaları hızla devam eden Etüt Eğitim Merkezi projemizde sona gelindi,

EĞİTİME DEV YATIRIMLAR

Başkan İshak Taşçı, Gençlerin her alanda gelişimi için her alanda çalışmaların devam ettiğini belirterek; “Çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimlerine etki etmek ve katkı sağlamak için çok ciddi yatırımlar yapıyoruz. Onlar için eğitim başta olmak üzere, spor, sanat, kültür ve sosyal faaliyetler gibi birçok projeyi hayata geçiyoruz. Gençleri yaşamlarının doğal akışı içerisinde geleceğe çok daha güvenli bir şekilde yürümeleri için özellikle eğitim alanında yatırımlar yapıyoruz. Bu alanda bundan önce de projeler hayata geçirmiştik, bundan sonra da projelerimiz artarak devam edecek” diye konuştu.

GENÇLERLE BİR ARADAYIZ


Etüt Merkezi İnşaatına kısa süre önce başlandığını belirten Taşçı, çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz. Özellikle gençlerimize yönelik spor ve eğitim alanında ardı ardına projeler üretiyor ve ürettiğimiz bu projeleri son sürat tamamlıyoruz. Bu projeleri ise gençlerimizle birlikte konuşarak tartışarak, onları istek ve önerilerini dikkate alarak birlikte hazırlıyoruz. Gençlerle her fırsatta bir araya geliyorum. Ve onlarla her buluşmamızda Atakum için yaşadıkları heyecanı hissediyorum. Gençlere çok güveniyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)