İshak Taşçı'nın İsmini Füzeye Kazıyan Çavuş'tan Anlamlı Ziyaret

El Bab’da gerçekleştirilen operasyon sırasında, füzenin üzerine ‘Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya Selamlar’ yazarak gönderen Uzman Çavuş Emre Yıldırım, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti.

Samsun 07.09.2017, 17:14 07.09.2017, 17:29
İshak Taşçı'nın İsmini Füzeye Kazıyan Çavuş'tan Anlamlı Ziyaret

El Bab’da gerçekleştirilen operasyon sırasında Terör örgüt mensuplarının üzerine atılacak füzenin üzerine ‘Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya Selamlar’ yazarak gönderen Uzman Çavuş Emre Yıldırım, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti.

Fırat Kalkanı Operasyonu kapsamında El Bab’ta görev yapan Uzman Çavuş Emre Yıldırım,IŞİD terör örgütüne fırlatılacak bir füzenin üzerine Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın adını yazarak selam göndermişti. Başkan Taşçı’nın sosyal medya hesabında paylaştığı o fotoğraf karesi kısa sürede gündem olmuş, Samsunlular tarafından defalarca paylaşılmıştı.

İzne memleketi Samsun'a gelen Uzman Çavuş Emre Yıldırım, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Taşçı, “Türk Askeri bizim gururumuz, onurumuzdur. Bu anlamda zorlu şartlarda vatan müdafaası yapan askerimiz için dua ediyoruz. Biliyoruz ki, onlar sayesinde bizler evlerimizde huzurlu uyuyoruz. El Bab’da gerçekleştirilen operasyon sırasında da bir asker kardeşimizin, füzenin üzerine adımı yazarak gönderdiği selam karşısında son derece duygulanmıştım. İzne gelen Uzman Çavuş Emre Yıldırım kardeşim, izne geldiği memleketinde ilk iş olarak bizi ziyaret ederek, bu mutluluğumuzu daha da arttırdı. Kendisine teşekkür ediyorum. Allah tüm askerlerimizin yardımcısı olsun” dedi.

Yorumlar (0)