Alexa

İsmail Balcı, Askerimize, polisimize kurşun sıkanlarla bir olamayız

Samsun Lokantacılar Tatlıcılar, Pastacılar ve Pideciler Odası Başkanı İsmail Balcı, bugün yaptığı yazılı basın açıklamasında Cumhur İttifakı'ndan yana olduğunu belirterek, "Adaylarının yanındayız" dedi.

İsmail Balcı, Askerimize, polisimize kurşun sıkanlarla bir olamayız

“Askerimize, polisimize kurşun sıkanlarla bir olamayız” ifadelerini kullanan İsmail Balcı; “Cumhur İttifakından yana da tavrımızı açıklamaktan çekinecek kadar ürkek değilim” dedi.

Samsun Lokantacılar Tatlıcılar, Pastacılar ve Pideciler Odası Başkanı İsmail Balcı,duruşunun belli olduğunu söyleyerek; “Ben askerime, polisime, kurşun sıkanlarla bir olamam. Cumhur İttifakından yana olduğumu açıklamaktan çekinecek kadar ürkek değilim” dedi.

İçeride ve dışarıdaki hainleri sevindirmeyeceklerini söyleyen İsmail Balcı; “Bizi meydanlara terör örgütlerinin siyasi uzantısı HDP’lilerin Türkiye düşmanlığı itti.” dedi.

Cumhur İttifakı Adayları, İlkadım’da Erdoğan Tok’a, Büyükşehir de Mustafa Demir'e destek vereceklerini söyleyen Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

"Ne içerdeki,  ne dışardaki hainleri de sevindirmeyeceğiz. "

“Ezanımıza dil uzatanlar, ezanımızı ıslıklayanlar, bayrağımızı yakanlar bizi sahalara sürükledi. Biz kabuğumuza çekilip seyredemezdik. Şehitlerimizin vebali var. Vatan için millet için canını feda eden şehitlerimize huzuru mahşerde nasıl cevap veririz.? O masum çocukları boynu bükük bırakan hainlerle birlikte ittifak kuranlarla mı bir olacaktık. Şehit ailelerinin yüzüne nasıl bakacağız. Şehitlerimiz yarın mahşerde bize hesap sormazlar mı? O şehitler, ‘Biz vatanımız, bayrağımız ve ezanımız için canımızı feda ettik, siz ne yaptınız ?” diye sorduğunda nasıl cevap vereceğiz.? Siz niye sustunuz dedirtmeyeceğiz. Ne içerdeki,  ne dışardaki hainleri de sevindirmeyeceğiz. Biz şahsım, meslek örgütüm olarak Cumhur İttifakından yana olduğumuzu açıklamaktan çekinecek kadar ürkek değilim. Bizim duruşumuz belli. İlkadım’da Erdoğan Tok’un, Fuat Köktaş’ın  Büyükşehir de Mustafa Demir, diğer tüm Cumhur İttifakı Adaylarının yanındayız.” 


 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 21:29
YORUM EKLE

banner325