İstanbul’da Kavak Rüzgarı Esti

SAMKON tarafından İstanbul Yenikapı Miting alanında düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerinde Kavak Belediyesinin açtığı stant ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Samsun 25.09.2017, 15:20 25.09.2017, 15:25
İstanbul’da Kavak Rüzgarı Esti

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) tarafından 22-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Miting Alanı’nda düzenlenen Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri’nde Kavak Belediyesi açtığı stant ile ziyaretçilerden tam not aldı. Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun ev sahibi olarak yer aldığı Kavak Belediyesi standında Kavak’ın yetiştirdiği ünlü isimler de yer aldı. Kavak Belediyesi tarafından özellikle Türk Güreşinin Sembol ismi Yaşar Doğu’ya ayrılan özel köşe büyük ilgi gördü. Samsunlu yerel sanatçıların ve Mustafa Ceceli’nin sahne aldığı fuarda Kavak Belediyesine ait stand ziyaretçi akınına uğradı.

Kavak Belediyesine ait standa ev sahipliği yapan Başkan Sarıcaoğlu standa gelen ziyaretçileri ağırladı ve hepsi ile ayrı ayrı resim çekindi. Kavak’a ait yöresel ürünlerin tanıtıldığı standa Samsun Milletvekilleri, Belediye Başkanları , Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, İşadamları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kavak’ı her zaman her yerde en iyi şekilde tanıtmak için ellerinden gelen tüm imkanları kullandıklarını belirten Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti;

“İlçemiz doğal güzelliklere sahip bir ilçe. SAMKON tarafından İstanbul Yenikapı Miting alanında düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerinde ilçemizi en iyi şekilde tanıtmak için standımızda ilçemizin tüm güzelliklerini tanıtan ayrı ayrı köşelere yer verdik.  Standımız çok yoğun ilgi gördü. İstanbul’da bulunan tüm Kavaklılar başta olmak üzere Yenikapı Miting alanına gelen tüm ziyaretçiler standımıza uğrayıp bizlerle sohbet ettiler. Ziyaretçilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırdılar. Kavak için hep en iyisini yapmanın heyecanı ile hemşehrilerimize Kavak artık kabuğunu kırdı müjdesini vermek istiyorum. 2018 de bambaşka bir Kavak karşılarında olacak” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu