Alexa

İyi Parti'den 2’nci Yerel Yönetimler Çalıştayı

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Yahyaoğlu, Ankara'da gerçekleşen 2 nci Yerel Yönetimler çalıştayı hakkında bilgi verdi.

İyi Parti'den 2’nci Yerel Yönetimler Çalıştayı

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan YAHYAOĞLU,Türkiye’nin İYİ olması için gösterdiğimiz mücadelemizin detaylarını değerlendirdiklerini söyleyerek, katılım gösteren herkese teşekkür etti.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan YAHYAOĞLU, İYİ Parti İlkadım Belediye Başkanı Necattin DEMİRTAŞ ve İYİ Parti Samsun Belediye Meclis Üyelerinin de katılımıyla Ankara’da gerçekleştirilen 2 nci Yerel Yönetimler çalıştayı sonrasında bilgi veren İl Başkan Yardımcısı Hasan YAHYAOĞLU yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

“Genel Merkezimiz tarafından Ankara’da gerçekleştirilen 2nci Yerel Yönetimler çalıştayına İlkadım Belediye Başkanımız Necattin DEMİRTAŞ ve Samsun İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yoğun bir katılım gerçekleştirdik. Aralarında Samsun’un da yer aldığı 43 ilden yaklaşık 400 Belediye Meclis Üyesi, Belediye Başkanları ve İl Başkan Yardımcıları ile birlikte Türkiye’nin İYİ olması için gösterdiğimiz mücadelemizin detaylarını değerlendirdik.

Katılım gösteren ve emeği geçen tüm partililerimize teşekkür ediyoruz.

İYİ Parti Belediyelerinin öncelikli hedefi ihtiyaç sahibi yoksullara, yardıma muhtaç vatandaşlarımıza hizmet vermek, yaşadığımız şehrin ekonomik düzeyini yükseltmek, iş sahaları oluşturmak ve başta Samsun olmak üzere, tüm Türkiye’de insanların mutlu olduğu, refah düzeyi yüksek sağlıklı şehirler inşa edebilmek için çalışmalarımıza gece gündüz durmadan devam edeceğiz.

“Güçlü Türkiye’nin temeli Yerel Yönetimlerle atılır.” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE