KA-DEF Gençlik Kolları Başkanlığı'na Ersin Karatay seçildi

Kavak Dernekler Federasyonu (KA-DEF) Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimde Gençlik Kolları Başkanlığı'na Ersin Karatay getirildi.

Samsun 22.11.2021, 19:12 22.11.2021, 19:57
KA-DEF Gençlik Kolları Başkanlığı'na Ersin Karatay seçildi

Kavak Dernekler Federasyonu (KA-DEF) Olağan Genel Kurulunu yaptı.Seçimde Gençlik Kolları Başkanlığı'na Ersin Karatay seçildi. 

Kavak Dernekler Federasyonu’nu gençlik kollarında yeni bir dönem başlıyor.

KA-DEF “Gençlik Kolları Geleneksel Halı Saha Turnuvası” sonrası istifasını veren Sökmenoğlu’ ile boşalan koltuğa Ersin Karatay geçti.

Tek listeyle gidilen seçimde oy verme işleminden sonra sayımda gençlerin oylarını ve güvenini alan Ersin Karatay KA-DEF Gençlik Kolları Başkanı oldu.

"Sizlere her zaman her yerde her hususta yardımcı olmak bizim öncelikli görevlerimizden biridir" diyen KA-DEF Gençlik Kolları Başkanı Ersin Karatay, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühle bu göreve seçilmiş bulunmaktayım. Tüm Dernek Başkanlarıma ve Delegelere şükranlarımı sunuyorum. Benimle birlikte seçilen Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimize de yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Birlikte, beraberlik ve dayanışma içinde hareket ederek bizlere verilen hedeflere zamanında ulaşma azim ve kararlılığındayız. Aşık Veysel’imizin dediği gibi biz buralara “UZUN İNCE BİR YOLDAN” geçerek zorluklarla mücadele ederek geldik. Çok büyük çabalar ve gayretler çok şükür meyvesini verdi. Bugün itibari ile Federasyonumuz şehrimizde en etkili, en kurumsallaşmış, en kuşatıcı ve hemşehrileri tarafından en çok sahiplenilen bir sivil toplum kuruluşu haline gelmiştir. Bizler bugüne kadar olduğu gibi arkamızda sizlerin desteğini hissettikçe daha başarılı işler yapacağımıza inanıyoruz. Sizlerle daha ileri gideceğiz. Geleceğe daha güvenle yürüyeceğiz. Gelecek inşallah daha iyi şeyler getirecektir. Ben Allah’tan böyle olmasını temenni ediyorum” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)