Karadeniz 6. Kitap Fuarı Bugün Açılıyor

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Karadeniz Kitap Fuarı bugün açılıyor. 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı Kitap Fuarı, Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinlikleriyle açık kalacak.

Samsun 15.02.2020, 00:01 15.02.2020, 00:24
Karadeniz 6. Kitap Fuarı Bugün Açılıyor

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Samsun'da düzenlenen Karadeniz 6. Kitap Fuarı bugün kapılarını açıyor. 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacak. 250 yayınevinin katıldığı 6. Kitap Fuarı yarın saat 12.00’de Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Hızır ve Türkiye Yayıncılar Birliği İkinci Başkanı Koray Seçkin’in değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak,

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile 15-23 Şubat tarihleri arasında kitapseverlere kapılarını açık tutacak.

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Karadeniz Kitap Fuarı bu yıl 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak,

Karadeniz 6. Kitap Fuarı'na katılacak olan Yazar ve Şairler Kim?

Karadeniz 6. Kitap Fuarı’nda, aralarında Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Oya Baydar, Ayşe Tolga, Altay Öktem, Yavuz Dizdar, Akın Birdal, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Aret Vartanyan, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Mete Yarar, İlkin Başar Özal, Hikmet Anıl Öztekin’in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.

Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 23 Şubat tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

RESMİ AÇILIŞ TÖRENİ

Tarih : 15 Şubat 2020 Cumartesi

Saat : 12.00

Yer : Karadeniz Salonu (TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi)

Saygılarımızla,

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)