Kavaklılar Derneği’nden Demirtaş’a İadei Ziyaret ve Sürpriz!

İlkadım Kavaklılar Derneği tarafından düzenlenen tirit gecesine katılımlarından dolayı Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Dernek yönetimi ayrıca doğum günü olan Başkan Demirtaş’a sürpriz yaptı

Samsun 08.02.2020, 17:38 09.02.2020, 17:14
Kavaklılar Derneği’nden Demirtaş’a İadei Ziyaret ve Sürpriz!

İlkadım Kavaklılar Derneği İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a tirit gecesine katılımlarından dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. 

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret ederk Tirit gecesine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

İlkadım Kavaklılar Derneği, geçen aylarda faaliyete geçen ve düzenlediği tirit gecesi ile birlikte birlik ve beraberliğe imza attı. İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, tirit gecesine katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iadeyi ziyarette bulundu.

Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Başkan Demirtaş’a bir de sürprizde bulunan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Demirtaş’ın doğum gününü pasta keserek kutladı. Necattin Demirtaş’ın her zaman kendilerine destek verdiğini kaydeden Başkan Kaya, “İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iadeyi ziyarette bulunarak, kendilerine teşekkür ettik. Aynı zamanda da Başkan Demirtaş’ın doğum günün kutlayarak, kendisine sağlıklı yaşam temennisinde bulunduk” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, birlik ve bareberliğin önemine işaret ederek şaptığı konuşmada, doğum günü sürprizi içinde İlkadım Kavaklılar Derneği Başkanı Levent Kaya ve yönetimine teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)