Alexa

Ladik Ülkü Ocakları: Çocuk Gülerse Dünya Güler

Ülkü Ocakları Ladik İlçe başkanlığı tarafından düzenlenen “ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER” geleneksel yardım kampanyasını bu yılda gerçekleştirdi.

Ladik Ülkü Ocakları: Çocuk Gülerse Dünya Güler

“ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER”isimli yardım kampanyasıyla dikkatleri üzerine çeken Ülkü Ocakları Ladik İlçe Başkanlığı ramazan boyunca Ramazan ayı boyunca etkinliğini devam ettirdi.

"ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER"

Ladik Ülkü Ocakları Başkanı İsmail KÖKDEN, Ramazan ayında dostluğun kardeşliğin yardımlaşmanın arttığı manevi bir ay olduğunu vurgulayarak, "İhtiyaç sahibi ailelere ve çocuklara bir nebze faydalı olabilmek ve toplumda yardımlaşma dayanışma, birlik, beraberlik duygularını pekiştirmek ve her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek bir kampanya düzenledik." dedi.

Gece gündüz demeden yardımda yarıştıklarını belirten Başkan Kökten açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Hayırsever gönüldaşlarımız sayesinde kişileri ayrıştırmadan, gerek Ladik merkezin gerekirse mahallerin en ücra köşelerinde ihtiyaç sahibi; 70 çocuğa bayramlık, 180 aileye kumanya, 25 aileye nakdi yardım ulaştırdık. Yardım ulaştırdığımız ailelerin ve çocukların yüzlerinde ki tebessüme şahit olduk. Onlardan aldığımız güçle gece gündüz demeden ocaklı genç kardeşlerimiz sayesinde yardımlarımızı büyük bir kıvançla ulaştırdık. Allah'ım destek veren anne, babaların ve çocuklarımızın yüzünü güldüren herkesin hayırlarını kabul etsin. Desteklerini esirgemeyen gönüldaşlarımıza, benimle beraber gece gündüz emek veren yönetim ve teşkilatıma ocaklı gençlerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum." dedi.

Tüm Türk İslam âleminin bayramını kutlayan Ülkü Ocakları Ladik İlçe Başkanı İsmail KÖKDEN, "Bu vesile ile mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Ailesine kavuşmak için yola çıkan bütün herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim..." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325