Memur-Sen Samsun il Temsilcisi Hamdi Yıldız güven tazeledi

Samsun Memur-Sen İl Yönetimi Seçildi. Şube Başkanları İle gerçekleştirilen toplantıda Memur-Sen Samsun il Temsilcisi Hamdi Yıldız güven tazeledi. 

Samsun 28.06.2019, 19:17 28.06.2019, 20:48
Memur-Sen Samsun il Temsilcisi Hamdi Yıldız güven tazeledi

Samsun Memur-Sen il temsilciliğinde bağlı sendikaların toplantısında Memur-Sen Samsun il Temsilcisi Hamdi Yıldız güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.. 

Memur Sen Samsun İl Temsilciliği Şube Başkanları yapılan istişare toplantısında seçim yapmadan şube Başkanları İle mutabık kalınarak gerçekleşti.. 

Memur-Sen Samsun il temsilciliği ve görevleri nedir?

İl Temsilcisi : Hamdi Yıldız ( Eğitim Bir Sen)
İl Sekreteri : Murat Akkuş (Diyanet Sen)
Teşkilatlanma Sekreteri : Savas Gayretli (Bem Bir Sen)
Mali Sekreter : Ayhan Beyaz (Birlik Haber Sen)
Sosyal İşler Sekreteri : Isa Çolak ( Bayındır Memur Sen)
Basın İletişim Sekreteri : Mustafa Karabiber ( Büro Memur Sen) 

Hamdi Yıldız, Memur Sen Samsun İl Temsilciliği ve yönetim kurulu için Şube Başkanlarına, şahsına ve oluşturulan yönetim kuruluna teşekkür etti.

MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Memur Sen olarak 11 hizmet kolunda Samsun'da yetkili olduklarını dile getiren Hamdi Yıldız," 22000 üyemizin ve tüm memurlarımızın özlük ve mali haklarının korunması ve iyileştirilmesi çalışma koşullarının iyileştirilmesi özgürlüklerin artırılıp içselleştirilmesi mücadelesini veriyoruz. Türkiye’nin en büyük sendikası olarak Yerelden Evrensele Soylu Mücadele mottosu ile Özelde ülkemiz genelde tüm dünyada hak ve hakikatin hakim olabilmesi emekçilerin haklarının korunması için mücadelemizi sürdürüyoruz." dedi.

BUNLARA ASLA MÜSAADE ETMEYİZ

Emekçilerin haklarının gasp edilmesine asla müsaade etmeyeceklerini ifade eden Yıldız, "Emekçinin hakkı bizim için hiç bir ayrım gözetilmeksizin korunması iyileştirilmesi gereken haktır. Dilimiz dinimiz tenimiz farklı olabilir ama terimiz aynı acılar aynı sevinçler aynı gözyaşı aynı bu yüzden hiçbir emekçinin hakkının yenmesine mağduriyetine müsaade etmeyiz mücadelesini veririz. Ülkemizde 31 Mart yerel seçimler sonrasında maalesef CHP li belediyelerde yıllarca emekçi diyerek sömürmeye çalışan zihniyet bu gün emekçilere zulmetmekte sürgünlerle baskılarla işten çıkarmalar ile emekçilerimizin haklarını gasp etmektedirler bunlara asla müsaade etmeyiz. " dedi.

Oluşan yeni yönetime oy birliği ile desteklerini esirgemeyen tüm şube başkanlarına şükranlarını efade eden Hamdi Yıldız," Yeni yönetimin Samsunumuza ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz." dedi.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)