Meşhur Bafra Pidecisi Koray Çatan Restoran Samsun'un Markası

Meşhur Bafra Pidecisi Koray Çatan Restoran Çıtır hamuru ve özel iç malzemesi ve pişirme tekniği ve kendine has bir lezzeti ile müşterilerini cezbediyor.

Samsun 22.10.2021, 11:13 22.10.2021, 12:28
Meşhur Bafra Pidecisi Koray Çatan Restoran Samsun'un Markası

Koray Çatan Restoran, Bafra ilçesine ait dünyaya ün salmış yöresel kapalı kıyma pidesine  ayrı bir lezzet katıyor. Çıtır hamuru ve özel iç malzemesi ve pişirme tekniği ile kendine has bir lezzeti marka haline getiren Meşhur Bafra Pidecisi Koray Çatan Restoran sadece pitede değil, köfte ve kahvaltı menüleriylede öne çıkıyor.

Meşhur Bafra Pidecisi Koray Çatan Restoran dilerseniz evinize ücretsiz serviste yapabiliyor.

Uzun yıllar boyunca unlu mamülleri sektöründe hizmet veren Koray Çatan Restoran 2014 yılından itibaren restoran sektöründe müşterilerini ağırlıyor. "Kendi Etimiz, Kendi Lezzetimiz" sloganıyla farklı ve doğal bir damak zevkini yaşatan Koray Çatan Restoran Samsun'un bir markası haline geldi. Alanında uzman çalışanlar, güler yüzlü ekip, kaliteli ürünler, uygun fiyat, güvenilir, hızlı ve üstün hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam eden Restoran, kalitesinden taviz vermiyor.

"Coğrafi işaret" tesciline sahip lezzetler arasında yer alan Bafra Pidesi'nin  ince hamuru, gevrekliği, odun ateşinde pişirilişi, yapılışında kullanılan doğal tereyağı ve en önemlisi kendi çiftliğinde özenle yetiştirdikleri hayvanların etinden çekilen kıyma ile hizmet vermeye başladı.

"Meşhur Bafra Pidecisi KorayÇatan Restoran" kurucusu Koray Çatan, yüzlerce yıllık süregelen lezzet geleneğini yaşatmaya devam ettiklerini belirtiyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)