Mezarlık Ziyareti Yapan Vatandaşlara 1500 adet fidan dağıtıldı

İlkadım Belediyesi Ramazan Bayramı öncesinde mezarlık ziyareti yapan vatandaşlara ücretsiz fidan dağıttı.

Samsun 03.06.2019, 01:18 03.06.2019, 12:13
Mezarlık Ziyareti Yapan Vatandaşlara 1500 adet fidan dağıtıldı

İlkadım Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi mezarlık ziyareti yapan vatandaşlara 1500 adet fidan dağıttı.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın verdiği talimat doğrultusunda mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlara servi,çam, defne olmak üzere toplam 1500 adet fidanı Park Bahçeler Müdürlüğü'ne ait personel tarafından ücretsiz olarak dağıtıldı. Fidan dağıtımına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Kendi seralarında yetiştirdikleri 500 adet servi, 500 adet çam 500 adet defne fidanını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın talimatıyla vatandaşlara dağıttıklarını belirten Park Bahçeler Müdürü Alaattin Er şöyle konuştu:

"BAŞKANIN TALİMATIYLA 1500 FİDAN DAĞITTIK"

"Belediye Başknımızın talimatları ile yakınlarını ebediyete uğurlamış vatandaşlarımızın, geleneğimizde yer alan mezarlık ziyaretlerinde bir fidan ile yaşatmak, hem de mezarlıklarımızın daha yeşil ve daha özel yerler olmasına katkıda bulunmak için vatandaşlarımıza 1500 fidan dağıttık." İfadelerini kullandı.

Mezarlıkta yakınlarını ziyaret eden vatandaşlar fidan dağıtımı uygulamasından memnun kaldıklarını belirterek, verilen fidanları ziyaret ettikleri mezarlıklara diktiler.

Ücretsiz fidan dağıtımına İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, Zabıta Müdürü Şeref Sarı ve park bahçeler personelleri katılım sağladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)