MHP Heyeti, Samsun Emniyet Müdürü Dr. URHAL’ı Makamında Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ‘Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıl Dönümü’ münasebetiyle Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer URHAL’ı makamında ziyaret etti.

Samsun 10.04.2021, 00:06 10.04.2021, 23:29
MHP Heyeti, Samsun Emniyet Müdürü Dr. URHAL’ı Makamında Ziyaret Etti

Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümü ve polis haftası nedeniyle, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve beraberindeki heyet ile birlikte Emniyet Müdürü Dr. Ömer URHAL’ı makamında ziyaret ettiler.

Vatandaşın huzur ve güvenini tahsis etmek için gece gündüz hizmet veren emniyet mensuplarını unutmadı. MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve beraberindeki İl Başkan Yardımcıları Önder Subaş, Levent Tanrıverdi ve Av. Tuğçe Karadeniz, Samsun İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Dr. Ömer URHAL’ı makamında ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümünü kutladılar.

Ziyaret ardından açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Karapıçak, Görevini fedakârca, vatan ve millet sevdasıyla, büyük bir sorumluluk içinde yürüten Türk Polis Teşkilatının ülkemizin ve milletimizin huzur, güven ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı için de vazgeçilmez bir unsur olduğunu belirterek, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümü ve polis haftası nedeniyle Bütün polis teşkilatını temsilen Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı ziyaret ettiklerini belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak mesajında şunları söyledi;

"Vatan ve millet aşkıyla büyük bir fedakarlılık, kararlılık ve sorumluluk içinde görevlerini ifa eden Emniyet Teşkilatımızın çok önemli bir haftası olan "Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümü ve polis haftası" nı kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, en zor dönemlerde dahi görevinin başında bulunan vefakar polislerimize şükranlarımızı sunuyor, Şehit polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle yad ediyorum."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)