Alexa

MHP Kavak İlçe Başkanı Kamber, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber Yerel seçimlerin ardından seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, Türkiye'nin umutlarının tazelendiğini söyledi.

MHP Kavak İlçe Başkanı Kamber, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

KAVAK ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri.başarıyla sonuçlandığını belirten Cahit Kamber; "çıkan bu sonuçlar ilçemize partimize ülkemize ve yüce türk milletine hayırlara vesile olmasını cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum." ifadelerini kullanarak, kendisini seçim çalışmalarında  yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.  

Türk milletinin istiklal özlemleri

Ülkücü  dava arkadaşlarına, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'na, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Atlı'ya, Ak Parti kadın kollarına verdikleri onurlu mücadelelerinden dolayı teşekkür eden MHP İl Başkanı Kamber; "31 Mart seçimleri bazı müessif olayların haricinde genel olarak sakin ve huzurlu geçmiş, seçimlerin meşruiyetine gölge düşürecek vahim olaylar yaşanmamıştır. 31 Mart seçimlerine Cumhur İttifakı’nın ruhu, Türk milletinin istiklal özlemleri ve istikbal umutları mührünü vurmuştur." dedi.

31 Mart seçimlerinin kazananı Türkiye'dir

Cumhur İttifakı’nın milli beka çağrısı doğudan batıya, kuzeyden güneye duyulduğunu ve benimsendiğini takdir ve tastik edildiğini belirten Kamber; "KAVAK.'ilçemizde de Cumhur İttifakı hedeflerine çok şükür ulaşmıştır. Karşımızdaki tablo ülkemiz açısından ümit ve heyecan verici bir gelişmedir. 31 Mart seçimlerinin kazananı Türk milletidir.ve Kavak İlçemizdir. 31 Mart seçimlerinin kazananı bütün Türkiye’dir. Bekamız üzerinde kumar oynayan, bekamıza hançer sallayan, bekamızı hafife alanlar kuşkusuz yanıldıkları gibi yanlışa düştüklerini de anlamak zorunda kalacaklardır." dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber açıklamasını şöyle noktaladı;

"31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin İlçemize ülkemize, milletimize, demokrasimize, milli beka ve birliğimize hayırlı uğurlu olmasını Rabbim’den niyaz ediyorum. saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Türkiye’nin ehline emanet edilmesinden bahtiyarlık duyuyorum, saygılarımla."
 

YORUM EKLE

banner325