MHP'li Tekin'den Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıylamesaj yayımladı.

Samsun 25.07.2016, 00:05 25.07.2016, 17:14
MHP'li Tekin'den Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda gazetecilerin  basın bayramını kutladı.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in yazılı basın açıklaması şöyle:

Ülkemizin geçmiş olduğu bu sıkıntılı süreçte, milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde ortaya koyduğu tavrın önemli bir etkeninin de basın olduğunun memnuniyetini duyarak, net bir şekilde bir kez daha görmüş bulunuyoruz.

Bu anlamda vatan ve milletinin menfaatleri doğrultusunda, kendi ticari kaygılarını bir kenara bırakarak demokrasimizin yanında yer alarak, yayın hayatını sürdüren bağımsız ve tarafsız bütün basın kuruluşlarımızın ve bütün basın çalışanı arkadaşlarımın basın bayramını kutluyorum.
 

MHP'li Tekin'den Kutlama Mesajı Başlıklı Haber Samsun Haberleri Kategorisinde Yayınlanmaktadır. Samsun'daki Gelişmeleri Yakından Takip Etmek ve Benzer Nitelikteki Güncel Samsun Haberleri İçin Samsun Haberleri Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.


 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)