MHP Samsun, Canik Adayını Seçti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Teşkilatı Genel Merkezinde onayını alarak Canik Belediye Başkanlığı için adayını seçti. Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit olarak açıklandı..

Samsun 31.08.2013, 22:49 24.07.2016, 04:03
MHP Samsun, Canik Adayını Seçti

 Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Teşkilatı Genel Merkezinde onayını alarak Canik Belediye Başkanlığı için adayını seçti.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı şaban Kılıç MHP'nin Samsun'un merkez ilçesi olan canik belediye başkan adayını açıkladı.


İl başkanı Şaban Kılıç, "Canik başkan adayımız  kardeşim, ülküdaşımız, iş adamı, gönül adamı Atıf Yiğit'tir. Yiğit ve Canikli teşkilat arkadaşlarımızla MHP'nin Canik'te de iktidar olacağına inanıyoruz Samsun'a hayırlı olsun.'dedi.

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, genel merkezin il yönetiminin gösterdiği adayın ismine itiraz etmeden kabul ettiğini dile getirdi. " Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, bize Samsun'u alın gelin dedi. Adayınızı ister şimdi ister 6 ay kala, isterseniz seçim sathı mahaline girince berlileyin dedi. Sizin teşkilat olarak verdiğiniz kararın altına sadece imzamı atacağım dedi.Genel merkezimiz teşkilatımızın gösterdiği adayları onayladı.Bundan sonra sahaya inerek çalışmalarımıza başlayacağız"dedi.  

MHP Samsun, Canik Adayını Seçti Başlıklı Haber Samsun Haberleri Kategorisinde Yayınlanmaktadır. Samsun'daki Gelişmeleri Yakından Takip Etmek ve Benzer Nitelikteki Güncel Samsun Haberleri İçin Samsun Haberleri Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.

Yorumlar (0)