MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak’ın Kızı Hicret Karapıçak Evlendi

MHP İl Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak'ın Kızı Hicret Karapıçak Dünya Evine Girdi. Karapıçak mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Samsun 07.06.2021, 19:22 07.06.2021, 20:32
MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak’ın Kızı Hicret Karapıçak Evlendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak’ın kızı Hicret Karapıçak ile Gürhan Erdoğan evlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde mutluluk tablosu çizildi.

Derya Düğün Salonu Kır Bahçesinde gerçekleştirilen düğün merasiminde çiftin nikahları İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından kıyıldı. Hicret Karapıçak ve Gürhan Erdoğan’ın nikah töreninde Samsun'un tanınmış siyasi isimleri de yer aldı.

MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın kızı Hicret Karapıçak'ın düğün törenine katılanlar şöyle;

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, MHP MDK Üyesi Hami Korkmazlı, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Tokar, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz Samsun Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ve İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Yaşar başta olmak üzere MHP’nin Samsun il ve ilçe yönetimlerinden pek çok isim katıldı.

Daha önceden belirlenen başka bir programa katıldığı için nikah töreninde yer alamayan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ak Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Fuat Köktaş ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in çiftleri tebrik eden mesajları okundu.

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ın Aile cüzdanını çiftlere takdim ettiği törenin  Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Karapıçak şunları paylaşıtı;

"Kızımız Hicret’in nikah töreninde bizleri yalnız bırakmayan ve bu özel günümüzdeki mutluluğumuzu bizlerle paylaşan, davetimize icabet ederek onurlandıran, mesajları ile tebriklerini sunan tüm davetlilere şahsım ve Karapıçak Ailesi adına teşekkür ediyorum." 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)