MHP Samsun'dan iftara davet

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan iftar programına tüm Samsun halkını ve partilileri davet etti.

Samsun 18.06.2017, 14:37 18.06.2017, 15:24
MHP Samsun'dan iftara davet

19 Haziran Pazartesi günü yabancılar pazarı girişi Kurtuluş Yolunda yapılacak olan MHP Samsun İl Başkanlığı iftar programına tüm Samsun halkını ve partilileri davet eden İl Başkanı Taner Tekin, "Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe milletçe ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde Ramazan ayının manevi iklimini hep birlikte yaşayarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek bu gönül sofrasında buluşabilmek ümidiyle Başbuğumuzun emaneti, bu hareketin kökü ve beşiği olan Ülkü Ocakları ve en kutlu çatısı, beyni Milliyetçi Hareket Partisi'nin Samsun İl Başkanlıkları olarak geleneksel hale gelen iftar soframıza mensubiyet şuuruyla bağlı kendini Ülkücü ve MHP'li hisseden herkesi ayrım yapmadan misafir değil ev sahibi olarak soframıza davet ediyoruz. Tüm Samsunlu vatandaşlarımızı da misafir etmekten onur duyacağımızı belirtiyoruz" dedi.

Tekin, programın detayı ile ilgili ise şunları söyledi; "Yabancılar pazarı girişindeki kurtuluş yolunda yapılacak ve tüm halkımıza açık iftar programında Ramazan ayının iklimine uygun, geleneklerimize bağlı bir program organize etmeye çalışıyoruz. Programımız iftar öncesi saat 18:00'da Mehteran bölüğünün vereceği konser ile başlayacak ardından ilahi grubu sahne alarak ruhumuzu okşayacak. Yine ardından Dünya Güzel Kuran Okuma 1.'si Pakistanlı İbrahim Kasi ve Türkiye Güzel Kuran Okuma 1.'si Hafız Mustafa Özyılmaz'ın okuyacağı Kuran Tilaveti sonrası hep birlikte iftarımızı yapacağız.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
-2°
hafif kar yağışlı