MİSİAD Başkanı Yılmaz Alcan Başkan Sandıkçı’yı ziyaret Etti

MİSİAD Samsun Şube Başkanı Yılmaz Alcan ve yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti.

Samsun 17.03.2022, 13:41 17.03.2022, 13:48
MİSİAD Başkanı Yılmaz Alcan Başkan Sandıkçı’yı ziyaret Etti

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun Şube Başkanı Yılmaz Alcan, yönetim kurulu üyeleri ve MİSİAD Canik İlçe Başkanı Ümmet Şimşek, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı ziyaret etti.

Canik Belediye başkanı İbrahim Sandıkçı’ya, MİSİAD hakkında bilgi veren başkan Yılmaz Alcan, ahilik kavramında hareket ettiklerini söyledi. Ticari olarak üyeler arasında dayanışma, istihdam alanını genişletmenin hedefleri olduğunu söyleyen başkan Yılmaz Alcan, belediyeler ile birlikte hareket ederek Samsun’un ekonomisine katkı sağlayacak projeler üzerinde çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade etti.

SANDIKÇI: DERNEKLER ÖNEMLİ

Ziyaret için teşekkür eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, derneklerin toplum için çok önemli olduğunu ve bu bağlamda daha etkili çalışmalar gerçekleştirmeleri gerektiğini söyledi. Belediye olarak üzerlerine düşen bir şey olduğunda katkı sağlamaktan kaçınmayacaklarını belirten belediye başkanı İbrahim Sandıkçı, MİSİAD Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan’a çalışmalarında başarı diledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)