Muhteşem 10 Kasım Sergisi!

Adnan Kahveci İlkokulu Öğretmen ve öğrencileri, 10 Kasım münasebetiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını canlandırdılar. Öğretmen Güneş Kuruoğlu, öğrencileri ile anlamlı bir sergi etkinliği düzenleyerek örnek oldular.

Samsun 10.11.2020, 22:07 10.11.2020, 22:57
Muhteşem 10 Kasım Sergisi!

Samsun'da Atakum Adnan Kahveci İlkokulu öğretmeni Güneş Kuruoğlu ve öğrencilerinin anlamlı 10 Kasım etkinliği duygulandırdı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 82’nci yıl dönümü 10 kasım münasebetiyle bugün bir çok anma töreni ve etkinlikler düzenlendi. Samsun'da Atakum Adnan Kahveci İlkokulu'nda öğrencileri ile anlamlı bir çalışmaya imza atan öğretmen Güneş Kuruoğlu örnek bir davranış sergiledi.

Atakum Adnan Kahveci İlkokulu'nda 1-G sınıfı öğrencileri öğretmenleri Güneş Kuruoğlu ile farklı bir çalışmaya imza attılar. 10 Kasım münasebetiyle hazırladıkları fotoğraf sergisinde Atamızın fotoğraflarını öğrencileri ile birlikte canlandırdılar. Sınıf öğretmeni Güneş Kuruoğlu yaptığı açıklamada, amaçlarının; 82 yıllık özlemi bu fotoğraflarla  bir nebze giderebilmek olduğunu söyleyerek, "Atamazın izinde nice nesiller yetiştirecek olmak beni çok mutlu ediyor" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)