Alexa

Musatafa Saatçı, Havza Belediye Başkanı Özdemir'i Ziyaret Etti

Amasya Şeker Fabrikasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Musatafa Saatçı, Havza Belediye Başkanı Özdemir'i Ziyaret Etti

Amasya Şeker Fabrikasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i makamında ziyaret etti.

Havza Belediyesi makamında gerçekleşen ziyarette Saatcı, Baştan Özdemir’e fabrikanı çalışmaları hakkında bilgiler verdi. “Geçen yıl 10 bölgede, 219 köydeki 4 bin 424 üreticiyle sözleşme yaptıklarını, bu çiftçilerimiz 90 bin 676 dekar alanda pancar ekimi gerçekleştirdiklerini, bu yıl ise bu rakımın üzerine çıkmayı hedeflediklerini belirten Saatçı, "Havza Amasya Şeker Fabrikası için önemli bir bölge. Havzalı üreticilerimiz her zaman fabrikamızın yanında oldu. Bizler de daima Havzalı üretici kardeşlerimizin yanında ve destekçisiyiz.”dedi.

Kendisininda eski belediye başkanı olduğuna işaret ederek, belediye başkanlığı görevinin sorumluluğunu bildiğine söyleyen Amasya Şeker Fabrikasını Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı; “Göreviniz gerçekten zor ve özveri isteyen bir görev. Size yeni görevinizde şahsım ve yönetim kurulum adına başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Amasya Şeker Fabrikasının bölge ve ülke ekonomisi için önemli bir kuruluş olduğunu ifade ederek, “Ziyaretinizden ötürü size teşekkür ediyorum. Bizler göreve talip olurken her şeyi ile kabul ettik. İnşallah halkımıza hizmet etmek için çalışacağız.” dedi.

YORUM EKLE