MÜSİAD ‘ tan Samsun Valisi Osman Kaymak’a Ziyaret

MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk TAN, beraberindeki üyeler ile birlikte Samsun Valiliği görevine yeni başlayan Osman Kaymak'a hayırlı olsun  ziyaretinde bulundular.

Samsun 07.08.2017, 17:59 07.08.2017, 18:15
MÜSİAD ‘ tan Samsun Valisi Osman Kaymak’a Ziyaret

Samsun Valisi Osman Kaymak, MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan ve  yönetim kurulu üyelerini  makamında ağırladı.


MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan MÜSİAD’ tan, ve Samsun Şubesi kuruluş aşamalarında bahsettikten sonra, "Samsun için her zaman vatan sevdalısı ve ahlaki yargı değerlerini önemseyen, MÜSİAD’ lılar olma bilincini taşıyan bir topluluk olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" dediler.


MÜSİAD Üyelerinin de  kendilerinden ve yaptıkları işlerden bahsettiği ziyarette, Samsun’un Medikal Sektör Raporu konusunda Bahadır Tıbbi Aletler A.Ş. tarafından hazırlanan rapor. Görevine yeni başlayan Sağlık Bakanı  Dr.Ahmet Demircan'a  MÜSİAD Genel Merkez Sektör Kurulu Başkanı Levent Can'a ve Samsun Valisi Osman Kaymak'a takdim edildi.


Samsun Valisi Osman Kaymak raporu inceleyeceğini ifade ederek, ‘ Samsun adına güzel işler başarabilmek ortak akıl ile mümkündür.Daha önce kaymaklık görevlerinde bulunduğum sıralarda da Ortak Akıl diyordum. Ortak akılla ,doğru işler yapmalıyız. Yanlış kararlar almamalıyız’ ifadelerini kullandı..

Başkan Tan, "MÜSİAD olarak çalışmalarından, MÜSİAD Genel Merkez’ de en son gerçekleştirilen Genel Kurul ile görevine başlayan MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan ve Samsun Şubesi faaliyetlerinden bahsettikten sonra Samsun için her zaman vatan sevdalısı ve ahlaki değer yargılarını önemseyen, MÜSİAD’ lılar olma bilincini taşıyan bir topluluk olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız"dedi.


Üyeler Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak'a  yeni görevinde hayırlı olsun temennilerini ve teşekkürlerini iletti , MÜSİAD  Samsun Başkanı Haluk Tan Samsun Valisi'ne MÜSİAD‘ın düzenli olarak çıkardığı Çerçeve Dergisini takdim etti.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu