Mustafa Demir, 19 Mayıs'ta Konuştu: Harekete Geçiyoruz!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 19 Mayıs İlçesi'nde muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlara müjdeli haber veren Demir; "İş makineleri haftaya mahallelere iniyor, İyi bir hizmet dönemini hedefliyoruz" dedi

Samsun 06.07.2019, 15:02 07.07.2019, 00:02
Mustafa Demir, 19 Mayıs'ta Konuştu: Harekete Geçiyoruz!

Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantıları'nın 7'ncisini gerçekleştiren Başkan Demir, 19 Mayıs İlçesi muhtarlarıyla bir araya geldi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tüm ilçelerde başlattığı Büyükşehir ve 19 Mayıs Belediyesi bürokratlarının tam kadro yer aldığı toplantıda, muhtarların tüm talep ve önerileri dinledi. Toplantıda konuşan Demir, "Belediyelerimizin imkanlarını birleştirip, iyi bir planlama ile iyi bir hizmet dönemi hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

DEMİR: 'HAREKETE GEÇİYORUZ'

Sorunların çözümü ve yeni hizmetlerin sağlanması için büyük gayret göstereceklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, birlikte hareket edecekleri mesajı vererek, “Bugün 7’inci ilçemizde, 19 Mayıs'ta muhtarlarımızla istişare toplantısı yapıyoruz. Büyükşehir'in üst yönetimi ve 19 Mayıs’taki teknik kadro ile sizlerle bir araya geldik. Seçim kampanyası döneminde, bu meydanda bu toplantıları yapacağımızı söylemiştik. Hazırlıklarımızı yaptık. Önümüzdeki hafta iş makinelerini mahallelere indiriyoruz. Konuşacağız, not alacağız, birlikte hareket edeceğiz. Özellikle kırsal alt yapıyı önümüzdeki 5 yılda tamamlamayı hedefliyoruz" dedi.

'VERİMLİ ÇALIŞMA VE TAKİP ŞART'

Hizmet ve yatırımların dolu dolu geçeceğini belirten Mustafa Demir,  "Büyükşehir Belediyesi olarak her konuda destek olacağız. İyi bir iş birliğiyle birlikte ilçe belediyesi ve Büyükşehir'in imkanlarını birleştirip, iyi bir planlamayla iyi bir hizmet dönemini hedefliyoruz. İçme suyu, kanalizasyon, yol çalışmaları, hepinizin bildiği üzere, makine ağırlıklı. Bir de takip gerektiriyor. Bize ait olan makineleri verimli kullanacağız. Gerekirse makine kiralayacağız. İyi bir 5 yıl geçirmek zorundayız. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin yerel yönetimler ayağında hizmet ve yatırımlarla dolu bir çalışmayı gerçekleştireceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)