Alexa

Mustafa Demir'den; "Adalet" Turu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ve Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver'i ziyaret etti

Mustafa Demir'den; "Adalet" Turu

Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ile Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver'i ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Samsun'da huzur ve güvenliği sağlamak için belediye olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazıız. " dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kısa bir süre önce Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıç’ ı makamında ziyaret etmesinin ardından Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ile de bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, "Samsun'umuzun huzuru ve güvenliği için el birliği içerisinde çalışıyoruz" dedi.

"Bu çizgiyi Samsun'da da devam ettireceğine inanıyoruz"

Başkan Demir ilk olarak Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2019 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıç’ı ziyaret etti. Kılıç'a  'Hayırlı olsun' dileklerini iletip, başarı dileyen Demir, "Görev yaptığı yerlerde önemli başarılara imza atan sayın Başsavcımızın bu çizgiyi Samsun'da da devam ettireceğine inanıyoruz. İlimizde görev süresince yapacak olduğunuz çalışmalarda şimdiden başarı ve kolaylıklar diliyorum" dedi.

Knetimize Hizmet Etmek Önemli

Daha sonra Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver'i de makamında ziyaret eden Mustafa Demir, "Samsun'da huzur ve güvenliği sağlamak için belediye olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazıız. Bizim için kurumlarla uyum içinde çalışarak kentimize hizmet etmek önemli. Adalet ve hukuk sistemimizin çok değerli yöneticileri ile Samsun'un huzur ve güvenliği için el birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325