banner434

Mustafa Demir: Onlar Bizim Başımızın Tacı

Samsun Büyükşehir Belediyesi hasta, engelli, yatalak ve yaşlıların banyo, tırnak kesimi, tıraş gibi kişisel bakımlarını yapıyor.

Samsun 23.01.2022, 12:51
Mustafa Demir: Onlar Bizim Başımızın Tacı

Samsun Büyükşehir Belediyesi “Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri” projesi ile hasta, engelli, yatalak ve yaşlıların banyo, tırnak kesimi, tıraş gibi kişisel bakımları düzenli olarak yapılıyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Evde yaşlı bakım hizmeti ile bugüne kadar birçok vatandaşımızın önemli birçok ihtiyacına çözüm olduk. Yaşlılarımızın dualarını alarak onlara hiçbir zaman yalnız olmadıklarını, devletimizin ve belediyemizin şefkat elinin her zaman yanlarında olduğunu gösterdik. Yaşlılara nasıl davranırsak bizden sonraki gençler de bizlere öyle davranacaktır. Bu anlayışla onları geçmişin emanetleri olarak görüyoruz. Yaşlılarımızı rahat ettirebilmek için elimizden gelen bütün çabayı sarf ediyoruz. Çünkü onlar bizim başımızın tacı ve duaları bizim için her şeyden kıymetli. Bundan sonraki süreçte de bakıma muhtaç olan yaşlılarımızın yanında olmaya ve onların dualarını almaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)