Mustafa Umar, KADEF Adaylığını Açıkladı (Mustafa Umar Kimdir)

Samsun İlkadım Kavaklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği kurucu üyesi ve başkan yardımcısı, iş insanı Mustafa Umar, KADEF'e adaylığını açıkladı. Peki Mustafa Umar Kimdir, nerelidir, ne iş yapmaktadır?

Samsun 05.10.2021, 11:52 05.10.2021, 12:49
Mustafa Umar, KADEF Adaylığını Açıkladı (Mustafa Umar Kimdir)

Mustafa Umar, Kavak Dernekler Federasyonu'nun (KADEF) 2022 Nisan ayında yapılacak olan seçimlerinde başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

İş insanı Mustafa Umar, Kavak Dernekler Federasyonu'nun (KADEF) 2022 Nisan ayındaki seçimlerinde başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

Mustafa Umar tarafından Kısmet Düğün Salonu'nda düzenlenen birliktelik yemeğinde bir araya geldi. Yemekte Mustafa Umar, KADEF seçimlerinde başkanlık için aday olduğunu belirtti.

Yemekte söz alan İlkadım Kavaklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Levent Kaya ve İlkadım Kavaklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı ve KADEF Kurucu Başkanı Doktor Yılmaz Karagöz selamlama konuşması yaptı.

Başkan Yardımcısı Mustafa Umar ise yaptığı konuşmasında KADEF başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Mustafa Umar, 2022 yılında gerçekleşecek olan KADEF olağan genel kurulunda yapılacak başkanlık seçiminde aday olduğunu belirterek, ''57 Kavak derneğimizin üye olduğu KADEF, Onursal Başkanımız Yılmaz Karagöz'ün kurucu başkanlığında hizmetlerine başlamıştı. Kavak ve Samsun adına faydalı işlere imza atıldı. Bugüne kadar KADEF'in yönetim organlarında yer alan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hedefimiz KADEF'i bulunduğu yerden daha ilerilere götürmek. Bunun için oluşturacağımız yönetim ve hazırlayacağımız projelerle başarılı işler gerçekleştirmek ve Kavaklı hemşehrilerimize katkı sağlamak adına yola çıktık. Bu anlamda yemeğimize katılan üye arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

MUSTAFA UMAR KİMDİR?

1979 Kavak Karayusuflu köyü doğumlu olan Mustafa Umar, OMÜ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Yüksek Okulu Mezunudur.Aile şirketleri olan Umarlar Market ve Umarlar İnşaat'ın yöneticiliğini yapmakta olan Mustafa Umar aynı zamanda Rüya Park Düğün Salonları sahibidir. 2 dönemdir Samsun TSO 18. Grup Perakende Meslek Grup Başkanlığını yapmakta olan Mustafa Umar,  Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) üyesi olan Umar, Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği (SAMDOD) kurucu yönetim kurulu üyesidir. İlkadım Kavaklılar Derneği kurucu üyesi ve başkan yardımcısı olan Umar, aynı zamanda 3 dönemdir (2009-2014, 2014-2019 ve 2019-2024) İlkadım Belediyesi MHP Meclis üyesi olarak görev yapıyor. Mustafa Umar evli ve iki çocuk babası.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)