Alexa

Necattin Demirtaş'a Bayramlaşmada Yoğun İlgi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Hizmet binasında gerçekleşen Bayramlaşma merasiminde, vatandaşlarla bayramlaştı. Demirtaş burada verdiği mesajda, barış ve huzur içinde iyi bir bayram geçirilmesi temennisinde bulundu.

Necattin Demirtaş'a Bayramlaşmada Yoğun İlgi

Bayramın 1. günü münasebetiyle İlkadım Hizmet binasında gerçekleşen Bayramlaşma merasiminde, vatandaşlarla bayramlaşan Necattin Demirtaş, barış ve huzur içinde iyi bir bayram geçirilmesi temennisinde bulundu.

İlkadım Belediyesi Başkanlık Makamı girişinde vatandaşlarla tek tek bayramlaşıp fotoğraf çektiren Demirtaş, çocukları unutmadı. Elini öperek bayramlaşan çocuklara bayram harçlıklarını vererek yüzlerini güldürdü. 

Ramazan Bayramının 1 gününde gerçekleşen bayramlaşma merasimine katılan vatandaşları İlkadım Belediyesini doldurdu. Öğleden sonra saat 13:30'da başlayan merasim saatlerce devam etti. Başkan Demirtaş;  Bayramların, kardeşlik ve dayanışmanın, komşu ile akra

baların gözetildiği sıla-i rahimin yapıldığı özel günler olduğunu ifade etti. Başkan Demirtaş, Ramazan Bayramına özel yaptığı açıklamada, ”Başta bizleri yalnız bırakmayan halkımıza buraya kadar gelip bizlerle bu mutluluğu bizlerle paylaşan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesile ile tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum “ifadelerini kullanarak, Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

İlkadım Belediyesi'nde gerçekleşen coşkulu bayramlaşmaya, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı(TŞOF) Fevzi Apaydın, KADEF Kavak Dernekler Federasyonu Başkanı Bayram Erişgin ve yönetim üyeleri, İlkadım Belediyesi kurucu belediye başkanı  Ahmet Okuyucu, belediye meclis üyeleri, ilçe genelinde hizmet veren mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları başkanları ve yönetim kurul üyeleri siyasi partileri ilçe başkanları temsilcileri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325