Necattin Demirtaş Kurtuluşun 100. Yılında Liderleri Ağırladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum günü kabul ettiği bu yıl 100.Yılının kutladığı etkinliğe gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Akşener 'i İlkadım Belediyesinin  yeni hizmet binasında ağırladı.

Samsun 20.05.2019, 11:55
Necattin Demirtaş Kurtuluşun 100. Yılında Liderleri Ağırladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 'i İlkadım Belediyesinin yeni hizmet binasında ağırlayarak misafir etti.

19 Mayıs 1919, 100.Yıl kutlamaları kapsamında gerçekleşen etkinliklere katılmak üzere Samsun'a gelen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 'i ağırlayan Demirtaş, misafirlerine Samsun'u hatırlatan hediyeler verdi.

İlkadım ilçesi Kadıköy mahallesi Ulugazi Tokileri üzerinde bulunan İlkadım Belediyesi yeni hizmet binasında gerçekleşen ziyarete CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve CHP ve İYİ partilerin il,ilçe başkanları ve temsicileri,İlkadım ilçe muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EKREM İMAMOĞLUN'DAN DEMİRTAŞ'A ANLAMLI HEDİYE

Genel Başkanlar Kılıçdaroğlu ve Akşener'i yeni belediye hizmet binasını gezdirerek tanıtan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkanlık makamında bir süre sohbet etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ziyaretin unutulmaması ve hatırlanması adına Başkan Demirtaş'a Sivas Milli Mücadelenin 108 günü adlı kitabı hediye etti.

MERAL AKŞENER HERŞEY İYİ OLACAK

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ''Kurtuluşun ilk adımın atıldığı bu şehirde sizi bu koltukta görmek çok güzel oldu. Her şey iyi olacak ''dedi.

KILIÇDAROĞLU YAPACAGINIZ HİZMETLERE İNANCIMIZ TAM

"Bu yeni hizmet binasında ilçenize güzel hizmetler yapacağınıza inancımız tam" diyerek söz alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Umuyorum ki bu yeni hizmet binası kısa zamanda Samsun'un incisi olacak" dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Demirtaş günün anısına Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'e çiçek ve Samsun'un simgesi olan Atatürk anıtını hediye etti.Katılımcıların Genel Başkanlar ile hatıra fotoğrafı çekimi ile ziyaret son buldu.

Yorumlar (0)
açık