Alexa


Necattin Demirtaş, Yaşlılar Gününde Huzur Evini Ziyaret Etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

Samsun 03.10.2019, 19:42
Necattin Demirtaş, Yaşlılar Gününde Huzur Evini Ziyaret Etti

Yaşlılar Günü kapsamında huzurevi sakinleriyle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,  misafirperverlikleri için kurum çalışanları ve huzurevi sakinlerine teşekkür etti.

''Bizim geleneklerimizde yaşlıya verilen kıymet özeldir. Farklı hikayeleri tek çatı altında buluşturan Huzurevi sakinlerinin bu memleketin kıymetli değerleridir'' ifadelerini kullanan Demirtaş, eşi Lütfiye Demirtaş ve Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. 

Huzur evinde kalanlarla tek tek ilgilenip,yaşlılara çiçek ve ikramlarda bulunan Başkan Demirtaş ziyaret sonrası açıklma yaparak, "Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyemize ait Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ettik. Kurum daire başkanı müdürümüze ve görev yapan personele işlerinde kolaylıklar diledik. Huzur evi sakinlerinin hayır dualarını aldık. Bizler onların evlatlarıyız, bizler her zaman onların yanındayız. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bugünlere yetiştiren ve geleceğe hazırlayan, tecrübelerinden fazlasıyla hissedar olduğumuz büyüklerimize, mutlu ve huzurlu günler geçirmeleri dileğiyle saygılarımı sunuyorum" dedi.

''Huzuru ve sevinci bir arada yaşadım''

Burada Duygu ve düşüncülerini dile getiren Lütfiye Demirtaş; Allah’a şükür bugün bu huzuru ve sevinci yaşıyoruz. Burada yaşamlarını sürdüren değerli büyüklerimizle bir arada olmaktan çok mutluyuz. Bizi çok sıcak karşıladılar. Hepsine teşekkür ediyorum'' dedi.

Huzurevi sakinleri ve personeli ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, Başkan Demirtaş, misafirperverlikleri için kurum çalışanları ve huzurevi sakinlerine teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
18°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P